awkwardness

Arra a következtetésre jutottam, hogy valószínűleg sokkal több (vagy közelebbi) barátom lenne, ha nem taszítanám el magamtól őket... utólag nézve feltűnik, hogy jé, ott esetleg közeledni akartak, csak én nem vettem észre. Vagy ha esetleg észre is vettem, nem tudtam hogy reagálni rá... túl feszélyezett vagyok. És ez rossz. Nem csoda, hogy az emberek furcsának gondolnak :'D

Ez mostanában fogalmazódott meg bennem, és tényleg, lennének helyzetek...csak én vagyok túl awkward kihasználni. Most mondd meg.

Néha marhára kíváncsi lennék mit gondolnak rólam az emberek. Mármint, hogy mit mondanak rólam a hátam mögött. Mindenkiről beszélnek a háta mögött, ez természetes, csak tudnám mit. xD


Published with Blogger-droid v2.0.1

from yesterday

Holy damn, csak nekem ijesztő hogy 2012 van? :D Úgy értem...ez az egyik leghírhedtebb év a világon, ilyen celebféleség, vagy mi, rémisztő. :D

A 2011-el meg az van, hogy valamiért szívesen újraélném még egyszer, pedig olyan volt mint egy gigameganagy hullámvasút. Tiszta Lollipop. :'D

Ew, az eleje nem volt valami fényes...decemberben költöztünk, el lehet képzelni az életkedv-szintemet, utána olyan február-március környékén jött az a betegségem, amit aztán soha senkinek nem kívánnék (kivéve aki brutálisan le akar fogyni rövid idő alatt), soha nem voltam egy túlsúlyosnak nevezhető valaki, de ha most felpróbálnám az egy évvel ez előtt hordott gatyáimat, az összes lecsúszna rólam. Azóta se tudok visszahízni, de végül is nem is baj, mert jól vagyok így. :'D Mondjuk egy kicsit durva, hogy kábé három nap alatt alakult ki ez a pszichés cucc, és hónapokba telt mire elmúlt. Még ma is irtózom pl a paradicsom héjától, meg minden ilyentől ami így feltapadhat az ember szájpadlására...bleh. Nem akarok megfulladni. o_O

Mondjuk azután már jó volt minden, letettem a nyelvvizsgát, megkaptam Narut (épp most lopta el majdnem a csokimat, kis ribanc), aztán jött a VOLT fesztivál :D soha életemben nem gondoltam volna, hogy velem ilyen megtörténhet, hogy élőbe látom a My Chemet, de mégis megtörtént. :D Azért e körül is voltak negatív dolgok...van ami még ma is bánt, de ez van, nem jött össze. Viszont a srácok még jönni fognak. ^^

Aztán...nem is emlékszem az idei nyárra xD jó volt. Elég sűrű, de jó. Még most is honvágyam van Erdély után, két év kihagyással voltunk ott (persze hogy az építkezés miatt -.-') megint, úgyhogy most is rohannék vissza, ha tehetném.

Aztán megint elkezdődött a nonstop fuckery aka iskola, jó szar minden, mint mindig, jó szar lesz a félévim is, de kit érdekel, ez az év nem kell még sehova sem. És most itt vagyunk. Ja, eltört a kisujjam. Tesióra. -.-' Jövő kedden szedik le a sínt róla. Akkor lesz meg három hete hogy nem tudtam rajzolni semmit sem. :( de legyen ez a legnagyobb bajom. xD

Aminek viszont örülök, hogy megismerkedtem egy csomó emberrel élőben is. Fura, mert azelőtt alig voltak ilyen barátaim...sőt. Bár oké, nagyon ritkán találkozunk, meg minden, de na. Még így is forever alone vagyok, de na. xD

Ha innen nézzük, ez a 2012 eléggé nem rossz egy év lesz...emlékszem anno 2009 elején mondtam, hogy fú ez az év mennyire szar lesz (az is volt xD), de most szerencsére nincs ilyenem. Meglátjuk.

Aztán úgyis világvége. xD


Published with Blogger-droid v2.0.1

I'm not crazy, and neither am I.

Néha az az érzésem, hogy irritálom az embereket... mármint élőben. A jelenlétemmel. Vagy nem is tudom, mintha zavarnám őket. :/ És annyira zavaró, egyszerűen nem tudok mit tenni, mert hiába mondják, hogy kit érdekel mit gondolnak rólad mások, engem attól még érdekel. Nem akarom idegesíteni az embereket. Pedig soha nem mondok semmi olyat, legalább huszonötször átgondolom mielőtt megszólalnék.
Lehet, hogy ez csak a saját hülyeségem... ha nem lennék ilyen pathetic little shit akkor talán több barátom is lehetne. xD Néha még úgy érzem a saját tulajdon barátaimat is idegesítem.
Néha annyira kíváncsi lennék arra, mások mit gondolnak rólam, hogy tudjam, mi az amit rosszul csinálok... de igazából nem csinálhatok semmit sem rosszul, csak kicsit mernem kéne önmagamnak lenni. De basszus, nem olyan könnyű az mint mondják -.-' Valaki vagy olyan, hogy nem érdekli más mit gondol, vagy nem olyan.
Annyi olyan ember van akihez szeretnék közel kerülni, mármint barátilag, de nem tudok, mert egyszerűen én nem tudok közeledni senki felé, mert túlságosan félek az elutasítástól... Állandóan attól félek, mikor mondok/teszek valami olyat, amitől megutálnak az emberek. És ez nem jó így. :/
Igazából nem is vagyok az a fajta, aki túlzottan érdekelné az embereket... ez van.
Kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet a figyelem középpontjában lenni... legalább egyszer. Furcsa, hogy vannak, akiknek ez automatikusan jön, mások meg csak úgy vannak. xD awkward.
Oké, hagyjuk.

Sleeping pills are knocking in, and I am here in the loony bin

1:05 Bejegyezte: gwen 0 megjegyzés
Igen, ő lenne az én drágaságom ami után hónapokig epedeztem (talán egy évig is), és most végre megvan *-*
Zseniális. Hatalmas, A4, 265 oldal, apró betűs, minden egyes oldal gyönyörűen kirészletezve, olyan mint egy gigamegaenciklopédia vagy én nem is tudom, és komolyan még csak a 18. oldalig jutottam, de már addig is elképesztő.
Igazából rémisztő.
Rémisztő a Youtube-on Emilie élő koncertfelvételeket nézni 2011-ből, mikor a könyvben épp ágyhoz kötve, altatókkal kiütve várja meghatározhatatlan ideig, mikor szabadul fel neki egy ágy a pszichiátrián...

yay for christmas

Micsoda szépséges karácsonyom lesz, aszongyák december 5 és 9 között kéne megérkezzen az Asylum könyvem :D megrendeltük(tem) Emilie könyvét, és szinte sírt a bankkártya, hogy mennyi pénzt lehúztak róla, de még így is 100%-ig biztos vagyok benne, hogy megéri. *-* Ez a nő egy zseni. Vagy én nem tudom.
Meg kapok két új Danger Days pólót, a Na Na Na-sat meg azt a Mousekateset :D bezzeg az MCR Store-ból 12 euró a shipping összvissz, azért Emilie ne is haragudj a te horribilis összegeddel... xD
Egyedül azért aggódóm hogy a nanásból nem lesz-e túl nagy rám az M-es, S-es már nem maradt......majd meglátjuk. :D

Ja és ja. Megjelent Lady Gaga új klipje oááá megnéztem és szentséges szűzmária ez a nő vagy zseni vagy földönkívüli, én nem tudom, de olyan szinten beleszerettem újra, hogy ilyen nincs. (Eredetileg belészerettemet írtam, de ez a gyík kijavított, hát jó, örülj magadnak.)
Igazából elsőre megint csak nem igazán tudtam felfedezni az összefüggéseket benne, azt hiszem még legalább 12-szer meg kéne nézzem hogy megértsem mi is a lényeg, de emberek, ez művészet.
Ja és ne feledkezzünk meg a Trans Am-ről sem :D mekkorát vigyorogtam amikor megláttam xD
Gyönyörű ez a klip.