Make some noise

2011. május 13. 23:32 Bejegyezte: gwen
Öö... hú. Még élek :D
Hát akkor először. BOLDOG PÉNTEKTIZENHARMADIKÁT MINDENKINEK :DD
Másodszor. Címet változtattam. Biztonsági okokból. xDD
Harmadszor... jézus, túlzottan átálltam a blog helyett Twitterre. Mondjuk érthető, mert ott minden pillanatnyi dolgot leírhatok, itt azért jóval összetettebb a dolog. Arra pedig, hogy egy komplett bejegyzést megírjak, nincs időm. -.- Ezvan.
Nem baj innentől ilyen kis szösszeneteket fogok ide is írni, és az úgy jó lesz. :D Gondolkodtam rajta, hogy átállok Tumblr-re, de... nem hiszem. Vagy még nem tudom.
Újóég annyi minden van. Már megint. Elhanyagoltam ezt a kis lelki szemetesládámat xDD


Ja! Van patkányom ^^ Már lassan három hete. xD
Megláttam az állatkereskedésben és OMGNEKEMŐKELL és így került hozzám. xD hihetetlen aranyos amúgy. Kis sassy.
Naru Sassy Way a teljes becses neve xDD ha már nem Gerard lett xD Ennivaló. Tényleg. Majd egyszer teszek föl képet. De twitteren úgyis van róla. :D


ÉS uramjézusszentisten mindjárt év vége *.* (wtf mióta fogalmazok én ilyen szentfazekul? XDD) De addig még túl kell élnem pár dolgot xD
Megyek angol középfokúra 28-án... szorítson mindenki. Félek basszus.
Meg ECDL is lesz. Aszonták ez a legnehezebb az összes közül. Excel. Függvények. blöá. Alig lett meg a hármasom dogában xD jó, de a vizsgára fogok gyakorolni.
Na szóval ha ezek meglesznek év végéig akkor már érni is fogok valamit xDD
Ésaztán VOOOOOLT *.*
Azért rohadt vicces hogy félig pesten lakom és ahhoz képest még sose voltam találkozón xD jó,hát... biztos megvan az oka. Mindennek megvan.
Csak azért az lesz érdekes, hogy majd az a több mint 50 ember... hát nem tudom. Elég fura lesz. Nem is fog senki emlékezni senkire xDD


És végre valahára sikeresen rákattantam a DevArtra :D :D imádom azt a helyet.
nyihe --> http://xxgwen.deviantart.com/
Um... van még valami? Most nincs lelkizős kedvem xD vagyis lenne de késő van és nem akarok éjfélig zajongani hogy itt pötyögök ^^


Óigen. És végre be tudom majd fejezni a ffmet :D jáá. aztán mehetek crazyzni. az én kis creepemhez. *.*


Hatalmasnagy Adam Lambert és TBM fan lettem. :D jó is az.
Na.Mostantól tényleg megpróbálok gyakrabban fárasztani.
Kéne egy új design. Majd... lesz. :D Valami lila *.*
Oké most ennyi voltam :D

0 Response to "Make some noise"