No.01

2009. augusztus 26. 21:27 Bejegyezte: gwen
Erre is rávetemedtem. Blogot írok. Szerintem itt valami nagyon nincs rendben. xD
Igazából fogalmam sincs, hogyan jött ez az egész... láttam mások blogját, először hidegen hagyott a dolog, aztán átfutott rajtam, hogy "ilyet én is akarok". Na jó, könnyen jön a lelkesedés meg minden, eddig oké is. Arról persze lövésem sincs, meddig fog ez tartani... xD Viszont tekintve, hogy ha beszélni nem is, de írni képes vagyok bármiről oldalakat, akkor talán hosszú párkapcsolatnak nézünk elébe ezzel a kis blogocskával. Majd meglássuk. Elvégre mindent ki kell próbálni, nem igaz? Még akkor is, ha nem csak egyszer él az ember, csak azt hiszi. ^^
Nem tudom, ki olvassa majd, vagy hogy fogja-e valaki egyáltalán olvasni, de ha őszinte akarok lenni, rohadtul nem érdekel. Végül is ez az én blogom, nem? Azt írok ide, amit akarok, és legfőképp saját magamnak írom. Persze, semmi bajom nem lenne azzal, ha olvasnák... mármint kivéve egyeseket. Még én sem tudom pontosan, kik ők, de majd csak kiderül. Lesz rá idő bőven. xD
Amúgy meg nem hinném, hogy csak a mindennapi apró-cseprő dolgaimat írnám le ide, hanem azért lesznek itten magvas gondolatok is bőségesen. Ahogy magamat ismerem, eléggé beteg dolgokat tudok összehordani.... óó, mi lesz itt. Senki ne akarja megtudni. xD
Már most tetszik ez az írós dolog. És ez még csak az eleje :P Tessék félni. Közel a világ vége.
hurm. ^^

0 Response to "No.01"