Ez van...

2010. január 22. 21:42 Bejegyezte: gwen
Öööö... nem még nem haltam meg xD
Nincs kedvem írni. Nincs miről írnom. Most minek írogassam le mi történt velem? Semmi érdekes nincs benne. Most meg nincs semmi olyan kiveséznivaló témám sem... ez van... xD


Ja, rózsaszínűek a körmeim. Érted? Rózsaszín. XDXD Nem én csináltam... Judit kikötözött lefogott megkínzott és kifestette xD És három napig rajtam kellett legyen.... hát komolyan néha már attól félek leesnek a körmeim, annyira taszítom azt a szart magamról. Ez fizika. xD
Úgy nézek ki, mint egy rossz vicc. xD De most mindjárt megyek ésés lekaparom ezt a förmedvényt magamról.
Mi volt még... voltam lovagolni ^^ jó volt. Meg feleltem nyelvtanból, úgy, hogy az ég világon semmit se tudtam, és 4-est kaptam. Azt hogy mire azt nem tudom... XD
És megtaláltam a másik legbrutálisabb történetet a Battle Royale mellett... és végre megint van folytatása ^^ De komolyan félelmetes. Talán még félelmetesebb is, mert a témája az úgy részben aktuális... még szerencse, hogy nem a jövőben játszódik, mert akkor komolyan pánikolni kezdenék. xD
Nem viccelek. Olyan, hogy olvasod, és szabályosan olyan érzésed lesz, mintha igaz történet lenne, és te is tisztára félni kezdesz. brr. O.O
aww imádom.
Most megint a folytatásra várok... de nagyon... xD

Utálom az MSN-t. Komolyan. Ki tud akasztani. Egy rakás szar az egész.

Reménykedtem, hogy talán találok valami értelmes témát amin csámcsoghatok egy darabot... de nem jött össze xD
Na jó nem kínzom tovább magam. rémálmokat ^^
xo

0 Response to "Ez van..."