Destroya, destroya, destroya, destroya, destroya...

2011. február 2. 21:40 Bejegyezte: gwen
Áh fáradt vagyok.
6-kor keltem, hét órám volt (ofő matek fizika kémia angol irodalom földrajz O.O) a legkegyetlenebbik fajtából, és voltam lovagolni. :D
De most ez az a... jóféle fáradtság. igaz hogy mindjárt elalszom ülve, éhes is vagyok és kábé egyötödnyi gyorsasággal tudok mozogni mint amúgy, de nem baj. Egy hónapig nem voltam lovagolni, múlt héten meg ezen a héten már igen. aww.
Nem tudom megérteni az olyan embereket, akik semmilyen sportban nem élik ki magukat. Oké, lehetnek hobbiid, de kell valami fizikai is. Az a legjobb lélekterápia, én mondom. Főleg ha állatokkal vagy. *.* Mert akkor nem foglalkozol semmi hülyeséggel, csak azzal amit csinálsz. És minél jobban elfáradsz annál jobb.
De a maiak fele úgyis lusta mint az állat és nem hajlandó. A másik felének meg nincs ideje. Nekem sincs... ezért járok egy hónap szünetekkel... -.-'
Látod, ezért tesz tönkre a suli. Mindenkit.
És ÍRTAM. Nem vicc. Halálkomoly. Egy egész fejezetet. Tegnapelőtt kezdtem és ma már be is fejeztem. Ez elég jó, tekintve hogy kábé az utolsó komplett részt úgy.. hátömm... október tájékáán.. talán..? xDD
Szóval megint kreatív vagyok és ez jó. :D
És megint írtam egy kettest matekból, ez viszont már nem jó. xD De nem értem hová siet az a nő. Állítom, még két nap gyakorlási idő kellett volna csak, és mindent megértek. De ez képes egy hét után iratni. Ami három-négy matekórát jelent. El se magyarázza. Csak találd ki otthon. -.-'
Pff.
Különben is, nekem igazoltan máshogy működik a logikám mert balkezes vagyok. Na? Na? xD
Nem érdekel már amúgy. Az átlagomon úgysem változtatott. xD


Mostanában egyre jobban kezd aggasztani ez a "mi leszel ha nagy leszel"-téma... köszönhetően ismét drága osztályfőnökömnek, aki van olyan kedves és minden alkalommal kiselőadást tart az érettségiről a bukott elsős osztályának. -.-' Meg hogy mekkora baj ha még nem tudod mi leszel.
Ez aztán az önbizalomfejlesztő pedagógia. Gratulálok.
De komolyan nem tudom. Régen még úgy voltam vele áh majd elmegyek valami művészetire, de akkor még nem igazán vettem komolyan.
De most tényleg egyre közelebb van. És halványlilám sincs mit csinálok érettségi után.
Még a faktot se tudom. Igaz még nem is kell tudni, csak majd jövőre. Ezért jó bukott elsősnek lenni.
Menjetek ti is nulladikba. A legjobb év az összes 13 közül. xD Kár, hogy csak egy évig tartott.
Eh nem tudom.
Sappy azt hiszem igazad volt... megyek én is a hadseregbe. xDD


destroya, destroya, destroya, destroyaaaa
Nem tehetek róla ez megy a fejemben egész nap. :D
 Csokihiányom van.

Grrr most olyan brutális hangulatomban vagyok. xDD destroyaaa xD

4 Response to "Destroya, destroya, destroya, destroya, destroya..."

  1. LOVE AND PEACE !! Says:

    haggyad máá dehogy mész te hadseregbe ehh kellett nekem mondanom =.= ne rémiszgess má :D
    mi ha pont akk tör ki a III. világháború basszus?????? :D

  2. Natsu~Hikari Says:

    Úgy látom te is meglátod a pedagógia fényes oldalát.
    Én egy sportot szeretek, többiben mind kudarcot vallottam... az pedig a korcsolya. Imádom. Bár ott is szarrá töröm magam, de nem tud érdekelni. Csak nincs rá lehetőségem, mert drága.

    Hihetetlen sokszor, hogy a tanárok milyen szinten meg tudnak alázni. Sőt, nálunk olyan is van, hogyha neki rossz kedve van, akkor legyen nekünk is. Tehát teljesen kivetül ránk az ő életérzése, minket szivat ezerrel.
    A barátnőmet nemrég úgy megalázta az angol tanárnőnk... Felelt a lány, mert nem volt elég jegye ahhoz, hogy le tudják zárni. Ötösre állt, sőt, hozzáteszem, mindenből ötös volt, teljes mértékben szorgalmas és kitűnő tanuló.
    Nagyon izgult, és nem jutottak eszébe a mondatok, csak habogni tudott. Ekkor mondta a tanár, hogyha ez szerinte tudás, akkor meg fog bukni. Nem tudom, hogy ez előtt gondolkodott-e...
    Én pedig természetesen úgy odamentem volna hozzá, hogy szétfosta volna a vér.

    Visszatérve a sportokra, teljesen igazad van. De nyolcadikban engem felruházott az édes tanárnőm a béna jelzővel, azóta a teljesítményem romlott, előtte szinte mindig ötös vagy kitűnő voltam tesiből.
    Viszont a mostani tanárom, akit szeretek, négyest ad mindig, mert azt mondja, hogy most már nem félek annyira, és látja rajtam azt, hogy bátor vagyok.

    Lassan úgy vagyok vele, hogy a tanulás szinte kibaszott 90%-a a tanároktól függ.

  3. gwen. Says:

    Neeem megyek hadseregbe nyugi xDD Eszem ágában sem lenne. De legalább tudtam érzékeltetni mennyire elegem van a suliból. xD

    Hikari, ez olyan volt mintha én írtam volna. :D
    A sportokkal én is úgy vagyok, hogy azt az egyet (vagy többet) kell megtalálnod, amiben sikerélményed van. A tesióra meg nem számít. (:
    Korcsolyázni én is szeretek amúgy. ^^

    Ez tényleg nagyon jellemző a tanárokra... legalábbis a 90%-ra. Ha neki rossz kedve van, akkor persze hogy rajtunk éli ki. -.-'
    Engem inkább az a mennyiség akaszt ki, amit feladnak. Mintha csak az ő tantárgyuk létezne, és nem lenne mellette még 10 másik, amiből szintén jól megraknak minket hogy aztán mozdulni se tudj a könyv alól és ne legyen életed. -.-'
    Aztán a másik, amikor a szüleidnek is meg kell felelned, na de kötve hiszem hogy nekik anno két emeltszintűs természettudományos meg anyámtudjamilyen érettségit kellett tenniük mint majd nekünk kell. -.-'
    Az egész oktatás úgy szar ahogy van. Tény. xD

  4. hanutła ciut dens Says:

    tök egyet értek xD mehettem volna kínában vmi kung fu iskolába xD bár ez az 1 hét németországban hasonló lesz sztem xD háhá :D
    am a nevem vmi hanuta o.o nemtom hogy jött ki xd csak beállítottam lengyelre a nyelvet mobilomon xD am lengyelül értek de ez nemtommi xD