oh my.

2011. július 10. 0:37 Bejegyezte: gwen
hú de elhanyagolom ezt a szegény blogot.
annyi minden történt hogy azt se tudom hová kapjak. :D
láttam a my chemet élőben. élőben. én. a my chemet. úristen. *__*
igazából nem fogtam fel teljesen hogy ott állnak tőlem pár méterre... most meg már egyre álomszerűbb az egész, lassan el sem hiszem hogy megtörtént.
hálaisten a nagy depresszió elmaradt, mivel mcr után még három napig ott voltunk VOLT-on. láttam a Sum41-et és a 30STM-et is. de egyértelműen az MCR vitt mindent.
úristen. :D :D:D
holnap megyek táborba négy napra, legközelebb pénteken leszek...úgy éreztem szemétség lesz már hogy addig egy szót sem írok a koncertről xD
ja és vettem rózsaszín boát! :D :D :D földobtam a színpadra, de Gee nem vette föl. -.-
aztán utána meg vártunk rájuk egy csomó ideig hátha kijönnek autogramot osztani, de csak a turnébuszukat láttuk elmenni. Az egyikük integetett a Blackberry-jével jááá :D :D megérzés: szerintem Frank volt az. xDDD
Egyem meg őket. Jézusistenem 3 és fél év után láttam őket... o_O
Életemben nem hittem volna. Nemhogy három évvel ezelőtt, de még most szeptemberben se!
úristen. xD
sokkot kaptam. xDDD

0 Response to "oh my."