Hát szépjónapot :D igen, még élek, és nem, kivételesen nem nyavalyogni jöttem. Csak úgy. :D
Kicsit sickening érzés hogy már augusztus van...jó, valamennyire hiányzik a suli, de annyira nem, hogy már vissza is akarjak menni xD ha még a Roxfort lenne az más...
Tényleg. Vége a Harry Potternek. Arról sem írtam ide ugye? Kétszer is láttam... xD annyira lelkibeteg vagyok hogy azt nem lehet elmondani. Ezeken a könyveken nőttem fel *__* meg a filmeken...most már nem lesz semmi amire így tudnék várni. *bömböl egy félórát*
Jó, azért akkora katasztrófa nincs, mert itt a Pottermore :D és majd úgyis mardekáros leszek... ugye Sappy...mert te is az leszel...xDD
Nade vissza a filmhez, igazából, oké, egy HP-fan szempontjából (és hát adott hogy olyanok nézik hiszen más egy szót se értene belőle) gigamegahűde epic volt, az is volt én nem mondom hogy nem, de ha úgy rendezői szempontból nézzük, hát...kicsit mintha elsiették volna. A jelenetek mind nagyon jók voltak, de mikor egyszer csak vége lett az egyiknek és jött a másik az olyan fura volt. Voltak ilyen awkward szünetek. :'D furán lett összevágva. De a zenéi szokás szerint awesome as fuck meg minden :DD meg azért voltak benne bakik is bőven...dehá'na. Ott volt Rowling is, ezek szerint nem bánta. xD
Piton emlékei...az volt az egyik legjobb jelenet *__* meg a finálé...
És úristen a 19 évvel későbbi jelenet XD először kábé ilyen (O_O) fejem lehetett, aztán így lmao HAHAHAHAHAHAHA xD kiröhögtük mint az atom xD dedede Albus Perselus ennivaló *__* amúgy végülis egész jól megcsinálták őket mikor jobban megnéztem másodszorra...:D
Pitonba beleszerettem. Jó, eddig is ő volt az egyik kedvenc karakterem...^^
Amúgy valami nagyon humoros társasággal voltunk mert mikor a végén Voldi vigyorogva kijelentette hogy Harry Potter meghalt ők is elkezdtek röhögni XD aranyosak.
Szóval err Pottermore...:D az október az egy rohadt jó hónap lesz én érzem. Jön az Evanescence új lemeze is ááá *__*
Ma meg megyek föl pestre, és holnapra beszerveztem egy Killjoytalálkozót :D ha már ott vagyok...társszerkesztő vagyok, megtehetem nem? xDD kíváncsi vagyok milyen lesz...:D legalább már nem izgulok úgy mintha nem ismernék senkit xD hát na. :D
Tényleg...írtam én egy szót is a júniusi meetupról? O.o kihagy az emlékezetem xD de még az mcr koncert körülményeit se részleteztem...ajaj ezt be kell pótolni :D most már végre itthon vagyok, van időm ilyenekre xD
De most már nincs mert fel kéne tápászkodnom xD ömm jóreggelt :'D
És ne bántsátok Gerd poncsóját mert az a legepicebb dolog a világon. :'D
Kicsit sickening érzés hogy már augusztus van...jó, valamennyire hiányzik a suli, de annyira nem, hogy már vissza is akarjak menni xD ha még a Roxfort lenne az más...
Tényleg. Vége a Harry Potternek. Arról sem írtam ide ugye? Kétszer is láttam... xD annyira lelkibeteg vagyok hogy azt nem lehet elmondani. Ezeken a könyveken nőttem fel *__* meg a filmeken...most már nem lesz semmi amire így tudnék várni. *bömböl egy félórát*
Jó, azért akkora katasztrófa nincs, mert itt a Pottermore :D és majd úgyis mardekáros leszek... ugye Sappy...mert te is az leszel...xDD
Nade vissza a filmhez, igazából, oké, egy HP-fan szempontjából (és hát adott hogy olyanok nézik hiszen más egy szót se értene belőle) gigamegahűde epic volt, az is volt én nem mondom hogy nem, de ha úgy rendezői szempontból nézzük, hát...kicsit mintha elsiették volna. A jelenetek mind nagyon jók voltak, de mikor egyszer csak vége lett az egyiknek és jött a másik az olyan fura volt. Voltak ilyen awkward szünetek. :'D furán lett összevágva. De a zenéi szokás szerint awesome as fuck meg minden :DD meg azért voltak benne bakik is bőven...dehá'na. Ott volt Rowling is, ezek szerint nem bánta. xD
Piton emlékei...az volt az egyik legjobb jelenet *__* meg a finálé...
És úristen a 19 évvel későbbi jelenet XD először kábé ilyen (O_O) fejem lehetett, aztán így lmao HAHAHAHAHAHAHA xD kiröhögtük mint az atom xD dedede Albus Perselus ennivaló *__* amúgy végülis egész jól megcsinálták őket mikor jobban megnéztem másodszorra...:D
Pitonba beleszerettem. Jó, eddig is ő volt az egyik kedvenc karakterem...^^
Amúgy valami nagyon humoros társasággal voltunk mert mikor a végén Voldi vigyorogva kijelentette hogy Harry Potter meghalt ők is elkezdtek röhögni XD aranyosak.
Szóval err Pottermore...:D az október az egy rohadt jó hónap lesz én érzem. Jön az Evanescence új lemeze is ááá *__*
Ma meg megyek föl pestre, és holnapra beszerveztem egy Killjoytalálkozót :D ha már ott vagyok...társszerkesztő vagyok, megtehetem nem? xDD kíváncsi vagyok milyen lesz...:D legalább már nem izgulok úgy mintha nem ismernék senkit xD hát na. :D
Tényleg...írtam én egy szót is a júniusi meetupról? O.o kihagy az emlékezetem xD de még az mcr koncert körülményeit se részleteztem...ajaj ezt be kell pótolni :D most már végre itthon vagyok, van időm ilyenekre xD
De most már nincs mert fel kéne tápászkodnom xD ömm jóreggelt :'D
És ne bántsátok Gerd poncsóját mert az a legepicebb dolog a világon. :'D
Published with Blogger-droid v1.6.5
2011. augusztus 27. 13:53
jaj drágám bocsi régen voltam itt és nem láttam ezt ^.^"
remélem azért látni fogod majd a kommentemet XD
mégid milyen bakikról beszéltél? :D
egyetlen baki az az volt mikor Harry ott állt Voldi előtt és: let's finish this together... omg és lepottyantak onnan és ott röpködtek meg ott verekedtek az tök béna volt -.-
tesóm kommentje hozzá: "mint valami kocsmai verekedés" XDDD
amúgy azon a Voldivigyorgós részen mindenki röhögött nálunk is :D másodszor mikor mentem rá moziba már tudtam mi fog történne és már előtte totál hangosan röhögtem és mindenki aztán rajtam röhögött XD *fail*
most képzeld el h én végigbőgtem az egészet 2x T___T és valójában még mindig tart ez a post-potter-depresszióm :D
tegnap-vagyis ma hajnalban több órán keresztül bömböltem... utána meg te küldtet azt a linket arra a koncertre háát akkor meg még jobban kezdtem sírni XD
nem tom.. a MCR meg a HP rám ilyen hatással vannak... aztán meg keverve... egész éjjelt átbőgtem XD
wááá csak most vettem ezt észre nem akkor amikor még nagyonnagyon a hatása alatt voltam...
amikor tényleg nagyonnagyon magam alatt voltam mert vége...
de aztán rájöttem - ennek sose lesz vége!!!
ez olyan mint az MCR
ez.. ez.. ennek nem lehet vége!
(és aztán jött a pottermore XDDD)
oké na... én csak azt mondom h ez egy never ending story, mert annyi de annyi kicsi részlet van benne amiből újabb és újabb történeteket lehetne írni!
szóval ja... nincs vége :D
csak szétszaggatták a szívem de amúgy jól vagyok XD
ma mikor nagyban depiztem meg árvizet csináltam a szobámban (a könnyeimből) akkor eszembe jutott h végülis ugyanígy érezném magam ha egyszer csak a MCR feloszlana 0.0 érted.. egyszer csak vége... =.=
és akkor meghaltam.... ehm.... literally vagy mi
szóval.. ja... ennyi a kommentem :D
tán észreveszed mert van h írok de nem veszed észre XD
néha feltolhatnád a segged msn-re de úgy h előtte jelzed twitteren mert énse vagyok fenn mindig :D
szóval jah...
long live queen Rowling!!! <333