Ember, le vagyok nyűgözve. *.*
Komolyan.
Ezt muszáj megnézni. O.o
Annyira jó volt basszus. Főleg úgy, hogy apával ketten mentünk. Úgy hiányzott már az ilyen. ^^
De az a film... fenomenalisztikus. XD
A szereplők teljesen átlagosak, meg minden, na de az a látvány, amit összehoztak... Hihetetlenül jól megcsinálták, az ember simán el tudná képzelni a valóságban, és eszébe se jutna, hogy csak számítógépes. Pedig azért olyat, hogy pl a Yellowstone park egy az egyben a levegőbe röpül, Kalifornia pedig szó szerint becsúszik az óceánba, nem lehet könnyű megoldani. xD
Érzelmileg is nagyon felkavaró volt. Mármint látni, hogy másodpercek alatt emberek milliói halnak meg... baromi jól megcsinálták. Körülöttem az emberek teljesen le voltak sokkolva. Valaki még sírt is asszem, legalábbis én úgy hallottam. Valaki nagyon hevesen szipogott valahol mögöttem. Szegényke. Ez nem gyenge idegzetűeknek való volt.
Én úúúúúgy élveztem!! xD
Olyan ká-pont jó volt :D :D És hatásos. Még nekem is. xD
Mert azért az, hogy a kontinensek röpke 24 óra, vagy még kevesebb idő alatt totálisan átrendeződnek, azért nem semmi. xD És ezt filmben megcsinálni.... aaaww *.*
Ha ezt 3D-ben leadnák... bár nem hinném, hogy mernék vállalni, mert tuti lenne, aki tényleg sokkot kap. Ijesztő. Tényleg az. Főleg, ha az ember beleképzeli magát... fuh, még egyszer meg akarom nézni. :D
De tényleg baromira félelmetes. Ráadásul a mozi ugye jóóóó hangos, és az ember tényleg bele tudja élni magát. Komolyan néha belegondoltam, hogy úristen, ha ez tényleg megtörténne... mert teljes mértékben meg van a lehetőség rá, hogy megtörténjen. Ez nem olyan film, amiben a világ végére az emberek hülyesége a magyarázat, hanem teljesen elképzelhető oka van.
Na jó jó, nem mintha hinnék benne, hogy három év múlva az emberiség 90%-a kipusztul, de ez a film akkor is jó. ^^
Hatásos, felkavaró és tanulságos. Kész.
Tudnék még filozofálni órákig, de se időm, se türelmem nincs leírni...

Már magukért a képekért is érdemes elmenni megnézni... fantasztikusak. *.*
*odáig van és vissza*
Naszóval. Ez lett a kedvenc világvégés filmem.xD
Asszem ráveszem Lillát, hogy jöjjön el velem még egyszer, mert ő is látta, és neki is tetszett. xD
Meg kell nézni.
Komolyan.
Ezt muszáj megnézni. O.o
Annyira jó volt basszus. Főleg úgy, hogy apával ketten mentünk. Úgy hiányzott már az ilyen. ^^
De az a film... fenomenalisztikus. XD
A szereplők teljesen átlagosak, meg minden, na de az a látvány, amit összehoztak... Hihetetlenül jól megcsinálták, az ember simán el tudná képzelni a valóságban, és eszébe se jutna, hogy csak számítógépes. Pedig azért olyat, hogy pl a Yellowstone park egy az egyben a levegőbe röpül, Kalifornia pedig szó szerint becsúszik az óceánba, nem lehet könnyű megoldani. xD
Érzelmileg is nagyon felkavaró volt. Mármint látni, hogy másodpercek alatt emberek milliói halnak meg... baromi jól megcsinálták. Körülöttem az emberek teljesen le voltak sokkolva. Valaki még sírt is asszem, legalábbis én úgy hallottam. Valaki nagyon hevesen szipogott valahol mögöttem. Szegényke. Ez nem gyenge idegzetűeknek való volt.Én úúúúúgy élveztem!! xD
Olyan ká-pont jó volt :D :D És hatásos. Még nekem is. xD
Mert azért az, hogy a kontinensek röpke 24 óra, vagy még kevesebb idő alatt totálisan átrendeződnek, azért nem semmi. xD És ezt filmben megcsinálni.... aaaww *.*
Ha ezt 3D-ben leadnák... bár nem hinném, hogy mernék vállalni, mert tuti lenne, aki tényleg sokkot kap. Ijesztő. Tényleg az. Főleg, ha az ember beleképzeli magát... fuh, még egyszer meg akarom nézni. :D
Elképesztő képek voltak benne. Apával csak lestünk és lestünk. xD
Na azért volt benne jócskán fekete humor is... kb hogy néha az egész terem zengett. xD
Nem tudok vele betelni.
Na azért volt benne jócskán fekete humor is... kb hogy néha az egész terem zengett. xD
Nem tudok vele betelni.
Na jó jó, nem mintha hinnék benne, hogy három év múlva az emberiség 90%-a kipusztul, de ez a film akkor is jó. ^^
Hatásos, felkavaró és tanulságos. Kész.
Tudnék még filozofálni órákig, de se időm, se türelmem nincs leírni...

Már magukért a képekért is érdemes elmenni megnézni... fantasztikusak. *.*
*odáig van és vissza*
Naszóval. Ez lett a kedvenc világvégés filmem.xD
Asszem ráveszem Lillát, hogy jöjjön el velem még egyszer, mert ő is látta, és neki is tetszett. xD
Meg kell nézni.