Fúú. Örülök, hogy tegnap nem volt időm blogot írni, mert eléggé ki voltam akadva.
Most már nem vagyok. ^^
Csütörtökön lesz a rénavató... izé, gólyák helyett rénszarvasok vagyunk. xD És táncolnunk kell, basszus. Ééés miénk lett a hip-hop *.* A többieknek meg van retro vagy latin. Csesztétek, miénk a legjobb. xD
Akkora jó, ma is bent maradtunk a koleszban a többiekkel próbálni kitalálni valami táncféleséget... hát abból a 60 másodpercből, amennyi ideig kell táncolni, megvan úgy 10 másodperc, de sebaj. És még van két napunk. xD
Jó lesz ez. Meg kell nyerni, és kész. Eltapossuk a Juciékat meg az A-sokat. muhahaa :D
És igen Niki, alapálláás.... az fontos. xD
Bazeeg, be vagyok sózva *.* pedig elvileg utálok táncolni. de ez jó, mert ezt betanuljuk, és hip-hop. mást semmit se vagyok hajlandó. Na jó, az más volt, amikor tavaly állandóan a folyosón meg a klozetban bécsikeringőztünk a Ramival... xD
De tök jó, mert kiderült, hogy Fruzsi is jár hip-hopra már mit tudom én mióta, és eltáncolt nekünk egy komplett koreográfiát. vagy mit. Akkorákat lestünk O.O
De akkor is a miénk lesz a legjobb. kész. Elvileg már évek óta a D-sek nyernek, szóval nem szabad megszakítani ezt a nemes hagyományt... xD
Na jó neem, nem az a lényeg, na de akkor is. Egyszer van ilyen ezalatt az öt év alatt, amíg itt rohadunk ebben a gimiben, ezt meg kell rendesen csinálni.
Akkora jó leesz. xD
És kell verset is írni... olyan szavakat kell belerakni, hogy dezoxiribonukleinsav meg mikrodermabráció, meg guminő... meg prodizsáj. XD Mirtyll olyan kurva jót írt, szakadt az egész osztály amíg fölolvasta.
Aaaww. *.*
Csak azt bánom, hogy így elmarad a szerdai lovaglás, mert próbára kell visszajönnöm... de ennyit még túlélek. :p
Most föl vagyok dobva, mert van ihletem, és megy az írás is. Meg úgy minden.
És 5-öst kaptam infóbóóóól!!! :D :D :D Patóbácsi örülhet, aszonta haladok felfelé. Ehem, ehem... 3,3,4,5... xD
Pedig ha tudná, hogy általában az ő óráin szoktam megebédelni... xD Elvileg tilos enni az infóteremben, dehát kit izgat. Tökjó, mert eltakar az a baszottnagy monitor, és teljes lelki nyugalommal lehet csámcsogni, úgyse látja. :D
Asszem hiperaktív vagyok. xD
És rákattantam a Revenge-re... éjjelnappal azt hallgatom.
Megvaaan!! Revenge-es design lesz. Csak már ki kéne találnom azt a rohadt hátteret valahogy.
Álom álom édes álom... xD
Most már nem vagyok. ^^
Csütörtökön lesz a rénavató... izé, gólyák helyett rénszarvasok vagyunk. xD És táncolnunk kell, basszus. Ééés miénk lett a hip-hop *.* A többieknek meg van retro vagy latin. Csesztétek, miénk a legjobb. xD
Akkora jó, ma is bent maradtunk a koleszban a többiekkel próbálni kitalálni valami táncféleséget... hát abból a 60 másodpercből, amennyi ideig kell táncolni, megvan úgy 10 másodperc, de sebaj. És még van két napunk. xD
Jó lesz ez. Meg kell nyerni, és kész. Eltapossuk a Juciékat meg az A-sokat. muhahaa :D
És igen Niki, alapálláás.... az fontos. xD
Bazeeg, be vagyok sózva *.* pedig elvileg utálok táncolni. de ez jó, mert ezt betanuljuk, és hip-hop. mást semmit se vagyok hajlandó. Na jó, az más volt, amikor tavaly állandóan a folyosón meg a klozetban bécsikeringőztünk a Ramival... xD
De tök jó, mert kiderült, hogy Fruzsi is jár hip-hopra már mit tudom én mióta, és eltáncolt nekünk egy komplett koreográfiát. vagy mit. Akkorákat lestünk O.O
De akkor is a miénk lesz a legjobb. kész. Elvileg már évek óta a D-sek nyernek, szóval nem szabad megszakítani ezt a nemes hagyományt... xD
Na jó neem, nem az a lényeg, na de akkor is. Egyszer van ilyen ezalatt az öt év alatt, amíg itt rohadunk ebben a gimiben, ezt meg kell rendesen csinálni.
Akkora jó leesz. xD
És kell verset is írni... olyan szavakat kell belerakni, hogy dezoxiribonukleinsav meg mikrodermabráció, meg guminő... meg prodizsáj. XD Mirtyll olyan kurva jót írt, szakadt az egész osztály amíg fölolvasta.
Aaaww. *.*
Csak azt bánom, hogy így elmarad a szerdai lovaglás, mert próbára kell visszajönnöm... de ennyit még túlélek. :p
Most föl vagyok dobva, mert van ihletem, és megy az írás is. Meg úgy minden.
És 5-öst kaptam infóbóóóól!!! :D :D :D Patóbácsi örülhet, aszonta haladok felfelé. Ehem, ehem... 3,3,4,5... xD
Pedig ha tudná, hogy általában az ő óráin szoktam megebédelni... xD Elvileg tilos enni az infóteremben, dehát kit izgat. Tökjó, mert eltakar az a baszottnagy monitor, és teljes lelki nyugalommal lehet csámcsogni, úgyse látja. :D
Asszem hiperaktív vagyok. xD
És rákattantam a Revenge-re... éjjelnappal azt hallgatom.
Megvaaan!! Revenge-es design lesz. Csak már ki kéne találnom azt a rohadt hátteret valahogy.
Álom álom édes álom... xD