1/1/11

2011. január 2. 0:30 Bejegyezte: gwen
BOO
Nananananananana…
Öm várj mindjárt vége a számnak és akkor tudok koncentrálni ide is xD

Na (nananana…). Vége. :D
Hűdemennyimindent kéne leírnom. Elvileg már karácsony előtt akartam, de akkor meg pesten voltam és mire ott eljutok hogy gép elé kerülök… olyankor van az, hogy hajnali fél kettőkor frissítek Zombeeen meg ilyesmik xD utána már tudod kinek van kedve blogot írni. Hát nekem nincs.
Amúgy meg búékot mindenkinek. Kéne valami jó kis újévi fogadalom… kreatív leszek. De még mennyire. Ontani fogom magamból a kreativitást. xDD Azt még nem tudom hogyan, de az az egyetlen dolog, amit szeretek ebben az egész szilveszteres-újéves dologgal kapcsolatban, hogy tényleg úgy érzed, mintha minden újraindulna, és bármit újrakezdhetnél, és nem számítana, amit azelőtt tettél.
Hát… sok mindent el kéne idén érnem. Mindenek előtt azt, hogy ne bukjak meg év végén. Hogyisne! Félévkor. xD Jó na, amúgy nem állok bukásra semmiből. Sőt. Legutóbb akkor tepertem így, amikor nyolcadikban első félévben a felvételire kellett készülni. De talán még akkor sem ennyire. De hát… erről szól a gimi, nem? Főleg ahová én járok. xD Nyüstölés kifulladásig. Ezvan. Ezt kell szeretni. Majd húsz év múlva jól válloncsapdosom magam érte. Legalábbis nagyon remélem. xDD
De úgyis eljön 2012 és talán nem is lesz alkalmam megélni azt a húsz évet. Ember! Egy év. O.O Az lesz életem legijesztőbb éve. De tényleg. Esküszöm félek tőle egy kicsit. Jó, nem lesz itt semmilyen világvége, nehogy már komolyan vegyétek, de valami biztos fog változni... öh. Változás 2012. XD
Mindegy, addig is ki kell tartanom a suliban. Miután belelendülsz, már nem olyan vészes, csak mindig félév vége felé rossz, amikor már komolyan merülnek a tartalékaid, és az amúgy tegyük fel egy vagy másfél órás tanulást igénybe vevő anyag is három órába telik (nem mintha olyan jószívűek lennének a tanárok, hogy csak ennyit adnak xD). Vagy még több. Nálam sajnos ez történik olyankor. :s DE akkor jött a téli szünet és megmentett. Hm… megtehette volna korábban is. xD
De tényleg annyi mindent kéne csinálnom. Komolyan kéne már vennem ezt az egész rajzolós dolgot, ha akarok valamit kezdeni később magammal, mindenki azt mondja ilyen irányban kéne elindulnom, de te még egy ilyen lassan dolgozó valakit biztosan nem láttál. :s Nem tudom mi telik nekem annyi időbe egy rajzon. Először jön egy ötlet, hú de jó, egyszer majd megrajzolom. Jobb esetben neki is állok. Oké, megvan a vázlat, meg valamivel több, közbejön valami, eltolódik másnapra, és akkor jó esetben folytatom. Ha van időm. Ha annyira nagy a lelkesedés, talán pár nap alatt befejezem, de ha nem, akkor félbemarad valahol, és hónapok múlva előveszem és befejezem, vagy azt sem. Eh. xD
Meg az írás. Szerencsére az jobban megy, de most az elmúlt hónapokban abszolút nem volt időm rá. Be kéne fejeznem a ff-met… de az a baj, hogy azt meg a világért sem csapnám össze, pedig normális esetben mostanra már háromszor befejeztem volna. xDD Aztán meg fordítani fogok. Hajajaj. Csak valaki le ne csapja a kezemről. Figyeltek?! Ha neki mersz állni a Crazy Like You-nak, kinyírlak. Komolyan. STIPSTOP ENYÉM!!! XD
Szóval. Megpróbálom összekapni magam. xD

Amúgy most épp az íróasztalomba próbálok bepakolni… de úristen. xD Öt és fél hatalmas doboz teli ilyen mindenféle szarsággal. Mire azt szétválogatod és átnosztalgiázod magad rajta, el is felejted, hogy épp mit is kéne csinálnod. xD
Azért egy kicsit ijesztő… biztos mindenki volt már így. Én eddig úgy tudtam jó a memóriám, de esküszöm olyan dolgokat fedeztem föl, amiket én csináltam még négy-öt évvel ezelőtt, hogy egyáltalán nem emlékeztem rá. Azért marha kreatív gyerek voltam, hallod. xD Komolyan találtam olyan rajzokat, amiket mondjuk könyvekből másoltam, hogy csak néztem, hogy wtf én évekkel ezelőtt ilyet tudtam?! O.o xD Meg egy csomó betegebbnél betegebb.. mindenféle. Ezek a dolgok, amiket sohasem mutatnál meg a szüleidnek, meg egyáltalán senkinek, nem azért mert bármi olyan lenne benne amit nem mutathatnál meg, de ezek olyan… csak a tied és senki másé. Olyan, mintha egy emlékkönyv lenne. Vagy napló. És azt csak te láthatod. Nem csoda, hogy virtuális vonalat húztam az íróasztalom körül másfél méteres körzetben az itthoniak számára. Meg úgy mindenki számára. xD
De tényleg annyi mindent találtam… az ősrégi általános iskolai osztálytársakkal rajzolt történetfoszlányoktól kezdve 10. éves szülinapi meghívón át (awww xD amikor elolvastam az első sort, hogy „10 éves lettem!”, hát kész xD) a több mint ötéves valamilyen megasztáros budaörsi koncertszerűség hirdetéséig (amire anno én minden áron el akartam menni, szegény anya meg mandulagyulladásosan kísért el xD), hát komolyan minden van ott. Még a tízéves levelet is megtaláltam, amit anyának küldtek, miután felvettek az általános sulimba. És elárulom, még csak egy dobozt pakoltam ki, benyomtam a gépet és úgy voltam vele, oké, most kell leírni ami a fejemben van, különben estére elúszik, és nem lesz blog.
Itt felváltva rohangálok a dobozok és a net között. xD Ezek a gyerekkori cuccok… már akkor sem voltam teljesen normális. xDD Iszonyú sok marhaságot kitaláltam. xD
Milyen fura, hogy pont az Evanescence Field of Innocence-e megy, ami pont a gyerekkorról szól… :D Micsoda intelligens mp4-em van. Figyelitek? xD Szeretem ezt a véletlenszerű sorrendben lejátszós dolgot. :D
Olyan dolgokat olvasok, hogy félórás röhögőgörcseim vannak tőlük. xD
*órák múlva*
Áh feladom. Majd holnap befejezem. xD Inkább írok most.

Voltunk síelni... jippiéhurrá imádom meg minden meg függő vagyok, de nem kellett volna, mert történt egy kis baleset és anya most szalagszakadással fekszik itthon felpolcolt lábbal. :S Nekem meg kábé négy napig lázam volt, de úgy, hogy olyan voltam mint akit fejbevágtak. Szép kis téli szünet xD
Meg láttuk a Harry Pottert. awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww. akarok mégegyet xD
Na hát ja. A felét pesten töltöttem, a másik felét pedig végigbetegeskedtem a szünetnek, és már vége is. :S
happy NY mindenkinek.
főleg hogy már fél 1 van, és másodika... xD

"ignoring the problem is part of the problem. right now I'm your problem so stop ignoring me."- my favorite creep

0 Response to "1/1/11"