Sose fogod kitalálni hogy a mobilomról írok most ide xD ja, kaptam mobilt karácsonyra :D pedig én mindig irtóztam ezektől a huszonhatodik századi érintőképernyős izéktől de hallod... nem is rossz ez a cucc xD miután már blogolni is tudok rajta xD csak rohadt nehéz vele írni...de majd megszokom :D végül is a régi telefonomat már négy éve kínoztam úgyhogy ez most nem jött rosszul...szegényem már néha észre se vette hogy volt-e benne sim kártya vagy nem xD pedig én sose kértem semmi ilyen ketyerét...na ez úgy tűnik jó módszer.de akkor is ijesztő.xD
Elvileg most magyart tanulok amúgy...vagyis nem ártana ha nem akarok holnap totál üresen ülni ott xD bár asszem nem lennék egyedül xD eddig betegeskedtem, nem volt erőm egyszerűen tanulni.meg én hülye tegnap jutott eszembe hogy nekem szerdán egy komplett olyan szemfájdítós rajzot le kell adnom...-.-' naja.hajrá nekem.ki kell találjak valamit.
Mentem vissza tanulni :D fú szeretem ezt a telefont xD
Elvileg most magyart tanulok amúgy...vagyis nem ártana ha nem akarok holnap totál üresen ülni ott xD bár asszem nem lennék egyedül xD eddig betegeskedtem, nem volt erőm egyszerűen tanulni.meg én hülye tegnap jutott eszembe hogy nekem szerdán egy komplett olyan szemfájdítós rajzot le kell adnom...-.-' naja.hajrá nekem.ki kell találjak valamit.
Mentem vissza tanulni :D fú szeretem ezt a telefont xD