awww *.*
új szerelem a láthatáron. ^^
Chester, egy isten vagy. Ezen nincs mit vitatni. xD
És baromi jó a szám szövege. Már az első mondat megtetszett. :p
Rájöttem, hogy kell nekem valami, ami ihletet ad. Nagyon kell.
Mindig ott van, hogy írni szeretnék, de amint leülök, egyszerűen nem tudom hogy folytatni. :s
Bárcsak én is olyan lehetnék, hogy minden percben eszembe jut valami új ötlet, és a végén már annyi variáció van a fejemben, hogy azt se tudom, melyiket válasszam. Mennyivel könnyebb is lenne! Anyáám, egyfolytában írnék és rajzolnék és írnék és rajzolnék és a végén már nem férnék el a szobámban az alkotásaimtól. xD
Bár mondjuk igazából az van, hogy a lelkesedésem vándorol ide oda. Hol úgy vagyok vele, hogy na de jó, megírom és fúú de szuper lesz, vagy pedig hagyjuk a francba az egészet.
Emiatt sokszor csak ülök ott, és nézek ki a fejemből, hogy most mi legyen... ááh, reménytelen.
Ihlet kell, de sürgősen. vészhelyzet van.
Borzasztóan szét vagyok szóródva. Már egy jó ideje.
Valaki segítsen összerakni...