Életjel. ^^

2009. október 6. 20:20 Bejegyezte: gwen
Hű, de régen írtam ide. Pedig minden nap terveztem, hogy "ma aztán már biztosan fogok", mégsem lett végül belőle semmi. Most már rászántam magam.
Végre elkezdtem ff-t írni. Annyira jóó. :) Mármint az, hogy van ihletem. Már nagyon szükségem volt rá.
Általában úgy van, hogy írok egy ficet, vagy akármi mást, belejövök az írásba, aztán amikor vége, befejeztem, akkor meg kizökkenek belőle. Mármint abból, hogy majdnem minden nap leülök és... írok. Olyan, mintha a napi rutinom része lenne. xD Aztán amikor elkezdek egy új valamit, akkor elég nehéz pont egy olyan pillanatot kifogni, amikor megint elkaphatom az ihletet. Onnantól kezdve aztán megy minden rendesen, de az elején mindig van egy kis küszködés. xD
Na most úgy vagyok, hogy pont belejöttem. És olyan jó megint alkotni ^^

Furcsak, én valahogy nem tudom megérteni azokat, akik csak úgy képesek írni, ha kapnak visszajelzéseket. Hát én speciel azért írok, mert nekem szükségem van rá, és szeretem, és nem attól függ nálam a dolog, hogy mennyi visszajelzést kapok. Mostanában annyiszor látom fórumon, hogy arról panaszkodnak, milyen kevés hozzászólást kapnak, és így nem megy az írás. khm. én is csak párat kaptam általában, de én annak is úgy örültem, hogy ehejjaj. xD Pedig aztán bőven mondhatom, hogy nem csak úgy odabasztam a szöveget a monitorra, hanem igenis dolgoztam vele. Uh, ez most nagyon nagyképűnek tűnhet... szóval lényeg a lényeg, ne tessék telhetetlennek lenni.
Na, nem bántok én senkit, csak most olyan... szekálós kedvem van. :p


Nagyon nem vagyok ma formában. Már reggel úgy indultam, hogy majdnem fordítva vettem föl a cipőmet. xD Aztán suliban meg... kicsit nem voltam képben. Na jó, angolon azért igen. A drága angoltanárnőm megígérte nekem, hogy majd hozza a Twilight-ot angolul, mert már megígérte anyának még év elején, hogy kölcsönadja. Tök jó, hogy ezek ott diskurálnak a tanáriban, én meg azt se tudom mi van. xD amúgy tök aranyos meg minden, csak nem fogom az orrára kötni, hogy köhöm, elnézést kérek, de pillanatnyilag úgy vagyok, hogy a Twilight az lenne az utolsó dolog, amit képes lennék elolvasni. Számomra abszolút nem volt hatással.
És... a vámpírok-nem-csillognak!!!
Ez mélységesen fölháborított. Nem is... amikor először láttam a filmet, először nem esett le, hogy most mi van? Kiállt a srác a napra, és csillog. Igen, és? xD Ez lenne a probléma? xD
pff...
Na jó, elolvasom, mert hát jó gyakorlás. Ennyibe csak nem halok bele. Bár akkor már inkább olvasok angol ff-ket. xD
Bár, akkor talán a New Moon-t is kölcsönadja... na az már tetszett. Az tele van bonyodalommaaal. :D De nem vagyok alkonyat-fanatikus. Kikérem magamnak, ha valaki ezt rám meri bélyegezni, leölöm. xD
Húúúú, a Battle Royale-t kéne beszerezni angolul. Aaawwww ^^ bár amilyen szavak abban vannak... hehe... ha az egyharmadát érteném, már boldog lennék.
Kíváncsi vagyok, abból a hülye Tvájlájtból mennyit fogok érteni.
És nemrég láttam... Edward már a wikipédián is fenn van. O.o nem kerestem ám rá, csak úgy rábukkantam.
Hová fajul ez a világ...
Még a végén a Twilight átveszi a Harry Potter helyét. Na azt már nem! akkor lázadni fogok. Az Alkonyatban szinte semmi fantázia nincs. Ellentétben a HP-vel... az egy... egy... műemlék. xD
Pedig mindenki azt a rohadt vegetáriánus "vámpírt" isteníti. Szegény Robert Pattinson. Na, őt sajnálom.
Azért milyen szépen elkanyarodtam a témával... xD

Ma 800-at futottunk. Ráadásul hatodik órában. Borzasztó volt. Főleg úgy, hogy egész nap úgy éreztem magam, mint akinek szó szerint leszívták az összes energiáját, pláne meg éhes is voltam már. xD Dehát.. élek és virulok. Viszont az tény, hogy úgy kellett hazavonszolnom magamat. Mi lesz majd a kúper után... O.o
És az volt a vicc, hogy utána már mentem le a lépcsőn nagy vígan, erre jön velem szembe a Juci, hogy ő még nem ebédelt, és várjam meg. Baromira fölvillanyozott, mondhatom. xD


És végre október van ^^ viszont idegesít ez a meleg. Könyörgöm, októberben nem lehet 27 fok!!! Megtiltom. xD Utálok megsülni. De jövő hétre elvileg már "rossz" időt mondanak. Haha, nekik rossz, de nekem neeeem :p
Mindenki olyan hideg- és esőellenes. Nem értem.
Rosszul vagyok bekötve...

Kéne valami új design. Na nem azért, baromira tetszik ez a kép, csak már unom a fehéret. Valami színeset akarok. Nagyon színeset.
De mire én azt kitalálom... xD

0 Response to "Életjel. ^^"