haunted

2009. október 12. 20:19 Bejegyezte: gwen
Ohh dejóó. Annyira jó nap volt ez a mai hogy azért már kitüntetés járna. xD
Felkeltem arra, hogy amiatt a rohadt csalánkiütés miatt még a kezem is meg van dagadva. O.o nem kellemes. Főleg így a nátha mellett. Plána hogy akkor még nem is tudtam, hogy csalánkiütés, hanem azt hittem valami allergia, mert csak délután voltunk vele orvosnál.
Aztán. suli. Első óra ének azzal az infantilis buzgómócsing nővel... rosszul vagyok tőle. Na de túléltük. Beni mögött ültem, első dolgunk volt boldog szülinapot kívánni egymásnak. xD
Utána meg angol, és dogát írtunk. Aztán irodalom, ott meg fogalmazást kellett írni. Rohadt szar lett. Semmi írási ihletem nem volt. xD Aztán megint angol, és megint doga. -.-' Utána meg két infó, amin a változatosság kedvéért megint majdnem elaludtam. xD
Aztán elindultunk a Jucival hazafelé, már majdnem odaértünk hozzájuk, és elkezdte ecsetelni hogy háát holnap ilyenkor már 15 leszek. Mondom neki, drágám, az ma van. xD akkorát nézeeett basszus XD azt hitte ma 11-ike van, és nem hitte el nekem amikor mondtam hogy nem. xD
Aztán meg mentünk az orvoshoz... rohadt jó. még ortopédiára is beutaltak. nem tehetek róla, a suliban egyszerűen képtelen vagyok egész nap kihúzott háttal ülni! fizikai képtelenség. O.O főleg azokban a szar padokban amik ott vannak. -.-'

Elfáradtam, mire hazaértünk. xD

Deeeeeee most már több mint valószínű hogy meglesz az Evanescence CD ^^ úristen ilyen hosszú ideig szerintem még semmire sem ööö...vártam. xD
aww *.* már úgy várom.
Rám is jött az EV-mánia rendesen. Azért fura, hogy még nem unom a számaikat, mert őket se látom nagyon mozgolódni mostanság. xD

jaj úgy elmennék az ő koncertjükre is. *.* a Going Undert élőben.. wow. Amy, hozzádmegyek feleségül. xD

0 Response to "haunted"