íííííí ííííí ííííííííííííííííííííííííííííííííííí :D :D :D :D :D :D :D :D
Megvan a LOTMS *.* megvan megvaan. 25-én egész nap azt néztem, és még mindig csak a felét láttam kb. A cd-ről nem is beszélve... xD
De annyira jó. awwwww ^^ ez kb olyan elérhetetlen dolog volt nekem mint most az hogy eljussak egy mcr koncertre xD megint rámtört az mcr mánia... ez minden karácsonykor így van. Dehát nem baaj :)
És az a legjobb az egészben, hogy tegnap meg feljöttünk pestre, én meg persze hűségesen hoztam magammal a kicsikét (xD), és... és... nem játssza le az itteni gép!!!!!!! O.O Most próbáltam és nem megy. neheheeee.... énén meghalok...
Legyen már 30-a...harmincadikát akarok!!
Megmeg kaptam Lestat, a vámpírt. O.O Már olyan régóta akartam basszus. És sokkal jobban tetszik mint az Interjú a vámpírral... nem tudom, ez valahogy érdekesebb. Bocs, Louis... xD
Jaj de lotmss :D :D :D és nem nézhetem. -.-' most mindjárt megyek, hülyére zenéthallgatom magam, beemózok, fölvagdosom az ereim, felakasztom magam az emeletes ágyra, ami ráadásul itt nincs, de előtte még mindenhová rózsaszín felakasztott plüssmacikat rajzolok hogy még véletlenül se tudjanak másra gondolni, és mást hibáztatni, mint az mcr-t. ott van ám az összefüggés, csak valakinek már ki kéne derítenie, mi is pontosan... mert én nem értem, az biztos... xD de Hannah biztos jobban tudta.
úúú ez gonosz volt... de nem lehetett kihagyni. xD
Szóval van lotms-m, de semmit se tudok kezdeni vele azon kívül, hogy csorgatom a nyálam a borítójára meg az egész kinézetére úgy kívülbelül. aaww. *.*
Amúgy igen, pesten vagyok... de voltunk megint moziban apával ^^ úúú az Avatar az egy akkora hiperszuperfantasztikus film, de komolyan... kb a 2012-nek van ilyen látványvilága. hihetetlen. Muszáj megnézni, még akkor is, ha nem tetszik maga a sztori. Bár az is nagyon jó... :D de tényleg profin megcsinálták. Olyan képek voltak benne... O.o
És holnapután megyünk Lillával is megnézni 3D-ben :D még így simán is istenség volt az egész, hát még majd úgy... aww ez olyan 2012 II. mármint látványilag. XD
Gyerekeek, tényleg rámjött a nosztalgiázás. :D
És már akkor csak azért is be kell ezt rakni ide... hamár LOTMS-ben rendes teljes képernyős változaton nem nézhetem, ugyebár. -.-'
*.*
Megvan a LOTMS *.* megvan megvaan. 25-én egész nap azt néztem, és még mindig csak a felét láttam kb. A cd-ről nem is beszélve... xD
De annyira jó. awwwww ^^ ez kb olyan elérhetetlen dolog volt nekem mint most az hogy eljussak egy mcr koncertre xD megint rámtört az mcr mánia... ez minden karácsonykor így van. Dehát nem baaj :)
És az a legjobb az egészben, hogy tegnap meg feljöttünk pestre, én meg persze hűségesen hoztam magammal a kicsikét (xD), és... és... nem játssza le az itteni gép!!!!!!! O.O Most próbáltam és nem megy. neheheeee.... énén meghalok...
Legyen már 30-a...harmincadikát akarok!!
Megmeg kaptam Lestat, a vámpírt. O.O Már olyan régóta akartam basszus. És sokkal jobban tetszik mint az Interjú a vámpírral... nem tudom, ez valahogy érdekesebb. Bocs, Louis... xD
Jaj de lotmss :D :D :D és nem nézhetem. -.-' most mindjárt megyek, hülyére zenéthallgatom magam, beemózok, fölvagdosom az ereim, felakasztom magam az emeletes ágyra, ami ráadásul itt nincs, de előtte még mindenhová rózsaszín felakasztott plüssmacikat rajzolok hogy még véletlenül se tudjanak másra gondolni, és mást hibáztatni, mint az mcr-t. ott van ám az összefüggés, csak valakinek már ki kéne derítenie, mi is pontosan... mert én nem értem, az biztos... xD de Hannah biztos jobban tudta.
úúú ez gonosz volt... de nem lehetett kihagyni. xD
Szóval van lotms-m, de semmit se tudok kezdeni vele azon kívül, hogy csorgatom a nyálam a borítójára meg az egész kinézetére úgy kívülbelül. aaww. *.*
Amúgy igen, pesten vagyok... de voltunk megint moziban apával ^^ úúú az Avatar az egy akkora hiperszuperfantasztikus film, de komolyan... kb a 2012-nek van ilyen látványvilága. hihetetlen. Muszáj megnézni, még akkor is, ha nem tetszik maga a sztori. Bár az is nagyon jó... :D de tényleg profin megcsinálták. Olyan képek voltak benne... O.o
És holnapután megyünk Lillával is megnézni 3D-ben :D még így simán is istenség volt az egész, hát még majd úgy... aww ez olyan 2012 II. mármint látványilag. XD
Gyerekeek, tényleg rámjött a nosztalgiázás. :D
És már akkor csak azért is be kell ezt rakni ide... hamár LOTMS-ben rendes teljes képernyős változaton nem nézhetem, ugyebár. -.-'
*.*