The End.

2009. december 31. 12:46 Bejegyezte: gwen
jíppijéééé :D :D :D

1. Itthon vagyok és végre nézhetek megint lotms-t. Tegnap éjjeli fél 3-ig néztem. XD
2. Meg kéne beszélnem a lilivel, hányra menjek ma át hozzájuk. Azt mondta a karácsonyi ajándékom 500 oldalas, úgyhogy gyúrnom kell. höh. nem ismer ő engem! XD
3. Volt tegnap Placebo a tévében. Tetszik Brian haja. *.*
4. Boldog szülinapot Bob!!! :) :) :)
5. Holnap 2010. jee végre vége lesz ennek a rohadt évnek :D

ennyi volt.
xoxo l.

0 Response to "The End."