jíppijéééé :D :D :D
1. Itthon vagyok és végre nézhetek megint lotms-t. Tegnap éjjeli fél 3-ig néztem. XD
2. Meg kéne beszélnem a lilivel, hányra menjek ma át hozzájuk. Azt mondta a karácsonyi ajándékom 500 oldalas, úgyhogy gyúrnom kell. höh. nem ismer ő engem! XD
3. Volt tegnap Placebo a tévében. Tetszik Brian haja. *.*
4. Boldog szülinapot Bob!!! :) :) :)
5. Holnap 2010. jee végre vége lesz ennek a rohadt évnek :D
ennyi volt.
xoxo l.
1. Itthon vagyok és végre nézhetek megint lotms-t. Tegnap éjjeli fél 3-ig néztem. XD
2. Meg kéne beszélnem a lilivel, hányra menjek ma át hozzájuk. Azt mondta a karácsonyi ajándékom 500 oldalas, úgyhogy gyúrnom kell. höh. nem ismer ő engem! XD
3. Volt tegnap Placebo a tévében. Tetszik Brian haja. *.*
4. Boldog szülinapot Bob!!! :) :) :)
5. Holnap 2010. jee végre vége lesz ennek a rohadt évnek :D
ennyi volt.
xoxo l.