unaloom.

2009. december 17. 11:58 Bejegyezte: gwen
Szörnyű. Két infónk van egymás után, itt ülünk, és semmit se csinálunk. Meghalok az unalomtól. >.<
Exmortisoznom kéne... aztán még valaki idenéz és Vlaew halálra rémíti XD neem, nem játszunk horrorjátékokat az órán.^^
unatkozooom.... itt mindenki myvipezget meg emesenezik meg honfoglalózik körülöttem. a hülye tanár meg nem ám hazaengedne végre. xD
eeeeh...
valaki vegye meg nekem az Exmortist eredetibe karácsonyra... ... ... ...

0 Response to "unaloom."