Szörnyű. Két infónk van egymás után, itt ülünk, és semmit se csinálunk. Meghalok az unalomtól. >.<
Exmortisoznom kéne... aztán még valaki idenéz és Vlaew halálra rémíti XD neem, nem játszunk horrorjátékokat az órán.^^
unatkozooom.... itt mindenki myvipezget meg emesenezik meg honfoglalózik körülöttem. a hülye tanár meg nem ám hazaengedne végre. xD
eeeeh...
valaki vegye meg nekem az Exmortist eredetibe karácsonyra... ... ... ...
Exmortisoznom kéne... aztán még valaki idenéz és Vlaew halálra rémíti XD neem, nem játszunk horrorjátékokat az órán.^^
unatkozooom.... itt mindenki myvipezget meg emesenezik meg honfoglalózik körülöttem. a hülye tanár meg nem ám hazaengedne végre. xD
eeeeh...
valaki vegye meg nekem az Exmortist eredetibe karácsonyra... ... ... ...