This is war

2009. december 22. 21:24 Bejegyezte: gwen
Kábé fél perccel ezelőtt majdnem szívrohamot kaptam. Az mindegy hogy miért. Jó, jó, a szívroham kicsit túlzás, na de... uh. ne már... ebben így már semmi poén nincs.
Csak tudnám hol rontottam el a dolgot... mert az elején tényleg úgy tűnt, hogy haha, ez de könnyű, ebből semmi gáz nem lesz. Hát most úgy néz ki, hogy mégiscsak lesz. Vagyis már van, de ennek asszem még nem most fogom megtapasztalni a következményeit. De végül is én vagyok a hülye, úgyhogy most csak magamra vethetek... xD Még jó, hogy viszonylag elővigyázatos voltam, és nem lesz ebből semmi... asszem...
De igazából az van, hogy nem érdekel. Vagyis őőőő nagyon remélem, hogy nem érdekel. Addig jobb nekem.
De jó, hogy csak én értem, miről írok xD mindegy. ezt inkább lerendezem a fejemben. :p

Meg kell szereznem a 30STM új albumát. Muszáj. *.* Pár napja jutott eszembe, hogy van új lemezük, és meg kéne hallgatni, és awww :D Beleszerettem. xD
Azóta is a Night of the Hunter-t és a Kings and Queens-et hallgatom egyfolytában... de ha egyszer annyira jó. ^^
Mondjuk az igaz, hogy ez a lemez jóval poposabb-szerű, mint az előzőek... Remélem, azért ez nem fog továbbra is így menni. :s
De mindegy, a mostani is tetszik. Olyan...spirituális. xD
Azt pedig még mindig nem bírom megfejteni, hogy ott az első refrén utáni második versszakban az a sikításféleség Jared-től származik-e, vagy attól a csajtól, aki ott franciául dumál benne... (az ugye francia? xD) Bár egyre inkább úgy vagyok vele, hogy Jared. Ha igen, akkor leborulok előtte, mert istenkirály hangja van. xD ahaa, akkor már értem miért lett ő anno megválasztva legszexibb nőnek Gee-vel együtt... :p régi szép idők. most már mindkettő leszokott a szemfestékről... kár érte... lehet, hogy pont emiatt, nehogy még egyszer az elvetemült rajongók nőnek szavazzák meg őket... xD
Na ezt inkább hagyjuk. xD
Akkor is imádom ezt a lemezt. Megszerzem és kész. ^^ *elszánt*





Ééés dejó a Liliéknél fogok szilveszterezni :D először úgy volt, hogy Juci átjön hozzánk, de én nem akarok megint nálunk lenni mint tavaly... nincsenek jó emlékeim róla. >.< de így jó lesz. Lilihiányom van már úgyis... ha találkozunk, esküszöm úgy a nyakába ugrok hogy ledöntöm. XD Nincs kegyelem. :p

És holnap végre megint megnézem a Felejtést ^^ Minden december 23-án meg kell nézni, mert meg kell nézni. Úristen, olyan régen láttam azt a filmet. Pedig a kedvencem. Szégyen... szerintem legutóbb tavasszal láthattam... akkor már értem, miért nem volt ihletem sose. Az a film adja mindig.
Valaki repítsen vissza pontosan 2 évvel ezelőttre... léégysziiii :) :) :)

0 Response to "This is war"