De jó...
99,99 százalékig biztos vagyok benne, hogy az idei nyári szünet lesz az eddigi legszörnyűbb. Előre rettegek, komolyan. Mindeni ugrál körülöttem, hogy dejó, végre tavasz, mindjárt nyár, nekem meg egyenesen hányingerem támad már a gondolattól is. O.o
2006 szindrómám van. Komolyan olyan, mintha visszamentem volna az időben. Na jó, most annyira nem szar... egyenlőre... még csak március van... na majd pár hónap múlva... :S Most egyenlőre megmaradok a csöndes szenvedésnél amikor eszembe jut a dolog. xD Később már nem lesz olyan hogy eszembe jut mert állandóan ez lesz a fő téma...
Oké, mondjuk lesznek pozitív dolgok is... vagyis sokminden lesz, ami jó benne, de ahogy próbálok kicsit elfantáziálgatni, hogy ez meg az milyen jó lesz majd, rögtön eszembe jut, hogy de én nem akarom. Basszus, úgy utálom ezt.
Asszem nekem egy olyan bolygón kéne élnem, ahol soha semmi sem változik, mindig minden marad úgy ahogy mindenki megszokta, még az idő is visszafelé megy. XD Fura lenne.
Most amúgy jól vagyok... mármint úgy fizikailag meg mindenhogy. Ha három nappal ezelőtt írtam volna, márpedig akartam, akkor még a bejegyzésből is vér folyna. xD Kivagyok, na. Kivoltam. Kileszek. Majd. Valamikor. Lehet, hogy már öt perc múlva, lehet, hogy két nap múlva... valószínű, hogy két hónap múlva... biztos, hogy fél év múlva... xD Micsoda időbeli diagram xD
Azért vicces, hogy így elszórakozom magamban az ilyeneken, holott ez kicsit sem vidám dolog. Épp ellenkezőleg. Ha olyan lennék akkor már tuti szétázott volna az a szerencsétlen billentyűzet, de mivel nem olyan vagyok, megúszta. xD
Más téma, mert megint 3 cm átmérőjű lesz a gyomrom és kétszer akkora kő lesz a torkomban, ha ezt tovább boncolgatom. Az fájni tud ám.
Meg kell vennem a 30STM This Is War-ját. Az lesz a lelki segítőm. Olyan megnyugtatóak a számok rajta. Kiegyensúlyozott lesz tőle az ember. *.* És én most minden vagyok, csak kiegyensúlyozott nem... pedig úgy eredetileg én arra vagyok hivatva, hogy az legyek... kár érte. xD
De legalább végre visszajött az ihletem, és egyfolytában rajzolási kényszerem van. Ki is kaptam a suliban, hogy milyen beteg vagyok... pedig az nem is volt beteg, amit rajzoltam... kikérem magamnak...xD *hüppög*
Kell az a rohadt CD, mert megveszek. xD Na meg majd az mcr... de mire az kijön... hajjaj... na akkor már tuti nyakig leszek ebben az egész kínzókamrában xD Na arra végképp szükségem lesz.
Utálom a tavaszt. Mondtam már?
Na, akkor most mondom. :D
Jó, többek között azért is, mert onnan egy lépés a nyár, ami nem csak amiatt szar, mert két otthon között ingázok egész végig, hanem a drága másik probléma miatt is... aminek amúgy nem kéne olyan nagy problémának lennie, de én már rég túl vagyok azon hogy normális dolgokon akadjak fönn, úgyhogy tőlem ez nem újdonság. Végül is... ki ne örülne, amikor az ötödik lakhelyére fog költözni, és negyedszerre kell elmennie onnan, amit megszokott? Vagyis voltaképp másodszorra... az első két alkalomra nem emlékszem annyira, még kicsi voltam. A harmadik, na az brutális volt, azt nem részletezem, mert jönnek a mellékhatások. És most jön a negyedik, ami ha jól sejtem, hasonlóan brutális lesz. well I said, hey, hey hallelujah...
Amúgy ez nem olyan szar ám, komolyan. Bár nem tudom kit ne viselne meg egy ilyen... én már ott vagyok, hogy ha valami rosszról tudom hogy be fog következni, és az nem költözés (vaagy egy mcr koncert elszalasztása xD), akkor tudom, hogy úgyis simán túlélem. Most szóljatok hozzá. xD
Két mondatot akartam ám csak írni erről. Asszem nem sikerült.
Szóval a tavasz... öö... ja. Idillikus. Idegesít. Minden olyan tökéletesnek tűnik. Süt a nap, az ég kék, a fű zöld, a madarak csiripelnek, mindenki boldog, satöbbi. Idegesítő.
Olyan jól esik most panaszkodni. Az elmúlt hetekben sose volt időm blogot írni, máshol pedig nem szoktam a személyes dolgaimat említeni. Élő szóban se szoktam elmondani nagyon... talán egy-két embernek... de abból az egyiknek is csak msnen... xD De nem szeretek másoknak panaszkodni, szóval az is max két szó arról, hogy szarul vagyok, és kész. Itt viszont senkinek sem zúdítom a vállára a dolgaimat. Csak úgy leírom, ami eszembe jut. Jó ez.
Rájöttem, hogy azért vagyok most ilyen jól a körülményekhez képest, mert ma voltam lovagolni. Ha nem lenne ez a heti egy alkalom, már megőrültem volna. Nem tudom miért, valahogy teljesen felfrissülök lelkileg tőle, és eszembe se jut ilyen hülyeségeken gondolkodni. Olyan, mintha az ember pszichológushoz menne, teli gondokkal, és amikor visszajön, olyan felszabadultnak érzi magát, és nem érdekli semmi rossz. Csak az én esetemben a pszichológus egy négy lábú édes "kis" állatka. Ami nem is olyan kicsi. xD De nem lehet nem szeretni. *.*
Legalább ez az egyetlen hely, ami sosem változik és mindig ugyanaz marad. Komolyan ez lett már a második otthonom :D Jó, pest mellett... akkor harmadik, na. xD
Nem akarok innen sehova se menni... ez a hely úgy jó ahogy van. Nem értem mi bajuk vele. :'(
Depresszióhajlam közeleg, asszem most kell abbahagynom mielőtt ideér xD
Inspiráció-függő lettem. Végre valami jó hír.
Annyira jó, hogy csak én értem, miről írogatok itt összevissza. xD
xo
u.i: Valaki szerezze meg nekem a TIW-et, és vegye rá Emilie-t, hogy jöjjön már el ide. Köszöntem.
99,99 százalékig biztos vagyok benne, hogy az idei nyári szünet lesz az eddigi legszörnyűbb. Előre rettegek, komolyan. Mindeni ugrál körülöttem, hogy dejó, végre tavasz, mindjárt nyár, nekem meg egyenesen hányingerem támad már a gondolattól is. O.o
2006 szindrómám van. Komolyan olyan, mintha visszamentem volna az időben. Na jó, most annyira nem szar... egyenlőre... még csak március van... na majd pár hónap múlva... :S Most egyenlőre megmaradok a csöndes szenvedésnél amikor eszembe jut a dolog. xD Később már nem lesz olyan hogy eszembe jut mert állandóan ez lesz a fő téma...
Oké, mondjuk lesznek pozitív dolgok is... vagyis sokminden lesz, ami jó benne, de ahogy próbálok kicsit elfantáziálgatni, hogy ez meg az milyen jó lesz majd, rögtön eszembe jut, hogy de én nem akarom. Basszus, úgy utálom ezt.
Asszem nekem egy olyan bolygón kéne élnem, ahol soha semmi sem változik, mindig minden marad úgy ahogy mindenki megszokta, még az idő is visszafelé megy. XD Fura lenne.
Most amúgy jól vagyok... mármint úgy fizikailag meg mindenhogy. Ha három nappal ezelőtt írtam volna, márpedig akartam, akkor még a bejegyzésből is vér folyna. xD Kivagyok, na. Kivoltam. Kileszek. Majd. Valamikor. Lehet, hogy már öt perc múlva, lehet, hogy két nap múlva... valószínű, hogy két hónap múlva... biztos, hogy fél év múlva... xD Micsoda időbeli diagram xD
Azért vicces, hogy így elszórakozom magamban az ilyeneken, holott ez kicsit sem vidám dolog. Épp ellenkezőleg. Ha olyan lennék akkor már tuti szétázott volna az a szerencsétlen billentyűzet, de mivel nem olyan vagyok, megúszta. xD
Más téma, mert megint 3 cm átmérőjű lesz a gyomrom és kétszer akkora kő lesz a torkomban, ha ezt tovább boncolgatom. Az fájni tud ám.
Meg kell vennem a 30STM This Is War-ját. Az lesz a lelki segítőm. Olyan megnyugtatóak a számok rajta. Kiegyensúlyozott lesz tőle az ember. *.* És én most minden vagyok, csak kiegyensúlyozott nem... pedig úgy eredetileg én arra vagyok hivatva, hogy az legyek... kár érte. xD
De legalább végre visszajött az ihletem, és egyfolytában rajzolási kényszerem van. Ki is kaptam a suliban, hogy milyen beteg vagyok... pedig az nem is volt beteg, amit rajzoltam... kikérem magamnak...xD *hüppög*
Kell az a rohadt CD, mert megveszek. xD Na meg majd az mcr... de mire az kijön... hajjaj... na akkor már tuti nyakig leszek ebben az egész kínzókamrában xD Na arra végképp szükségem lesz.
Utálom a tavaszt. Mondtam már?
Na, akkor most mondom. :D
Jó, többek között azért is, mert onnan egy lépés a nyár, ami nem csak amiatt szar, mert két otthon között ingázok egész végig, hanem a drága másik probléma miatt is... aminek amúgy nem kéne olyan nagy problémának lennie, de én már rég túl vagyok azon hogy normális dolgokon akadjak fönn, úgyhogy tőlem ez nem újdonság. Végül is... ki ne örülne, amikor az ötödik lakhelyére fog költözni, és negyedszerre kell elmennie onnan, amit megszokott? Vagyis voltaképp másodszorra... az első két alkalomra nem emlékszem annyira, még kicsi voltam. A harmadik, na az brutális volt, azt nem részletezem, mert jönnek a mellékhatások. És most jön a negyedik, ami ha jól sejtem, hasonlóan brutális lesz. well I said, hey, hey hallelujah...
Amúgy ez nem olyan szar ám, komolyan. Bár nem tudom kit ne viselne meg egy ilyen... én már ott vagyok, hogy ha valami rosszról tudom hogy be fog következni, és az nem költözés (vaagy egy mcr koncert elszalasztása xD), akkor tudom, hogy úgyis simán túlélem. Most szóljatok hozzá. xD
Két mondatot akartam ám csak írni erről. Asszem nem sikerült.
Szóval a tavasz... öö... ja. Idillikus. Idegesít. Minden olyan tökéletesnek tűnik. Süt a nap, az ég kék, a fű zöld, a madarak csiripelnek, mindenki boldog, satöbbi. Idegesítő.
Olyan jól esik most panaszkodni. Az elmúlt hetekben sose volt időm blogot írni, máshol pedig nem szoktam a személyes dolgaimat említeni. Élő szóban se szoktam elmondani nagyon... talán egy-két embernek... de abból az egyiknek is csak msnen... xD De nem szeretek másoknak panaszkodni, szóval az is max két szó arról, hogy szarul vagyok, és kész. Itt viszont senkinek sem zúdítom a vállára a dolgaimat. Csak úgy leírom, ami eszembe jut. Jó ez.
Rájöttem, hogy azért vagyok most ilyen jól a körülményekhez képest, mert ma voltam lovagolni. Ha nem lenne ez a heti egy alkalom, már megőrültem volna. Nem tudom miért, valahogy teljesen felfrissülök lelkileg tőle, és eszembe se jut ilyen hülyeségeken gondolkodni. Olyan, mintha az ember pszichológushoz menne, teli gondokkal, és amikor visszajön, olyan felszabadultnak érzi magát, és nem érdekli semmi rossz. Csak az én esetemben a pszichológus egy négy lábú édes "kis" állatka. Ami nem is olyan kicsi. xD De nem lehet nem szeretni. *.*
Legalább ez az egyetlen hely, ami sosem változik és mindig ugyanaz marad. Komolyan ez lett már a második otthonom :D Jó, pest mellett... akkor harmadik, na. xD
Nem akarok innen sehova se menni... ez a hely úgy jó ahogy van. Nem értem mi bajuk vele. :'(
Depresszióhajlam közeleg, asszem most kell abbahagynom mielőtt ideér xD
Inspiráció-függő lettem. Végre valami jó hír.
Annyira jó, hogy csak én értem, miről írogatok itt összevissza. xD
xo
u.i: Valaki szerezze meg nekem a TIW-et, és vegye rá Emilie-t, hogy jöjjön már el ide. Köszöntem.
2010. március 5. 11:44
megveszem neked atta albumot :D és most mék irni Emilienek egy iimélt :P -tudod... amit igérek betartooook XDDD csak nehogy kiderüjjön h akk má te megvetted atta albumot magadnak... akk megtarthatom.. vagyis nem... izé... megveszem neked és odaadom te meg odaadod a tiedet XDDD asse tom mien számok vannak rajta... ettooo.. ha te mondod bittos jó XDDD mék meghallgatni XDDD és összeszedni minden angol tudásom XDDDD szeddösszemagad! XDDD mer a végén még rám is ráfogtörni az oan hangulat... vagyis... >.> hmm... már rámtört ..de csak az egyik énemre... a másik jelenleg tejjesen begyogyózott.. amint látod/olvasod hehe XDDD 2007ben ha iet hallok (mmin.. Bob.. tod..) akk asszem meg is öltem vna magam és szó szerint.. mommeg... ejj... de félek én a szkizo éneimtől XDDD de még szerencse h megkettőződtem me eccerre ennyi mindent érezni meg gondolni ejj az is a végemet jelentené... :D destinyyy... zetsuboooouuu tök jól hangzik ez a szó ugyeee??? *-* hmmm... tejóég... jashin-sama segiccs nekem ˇ-ˇ nem szejetem márciust... mindig márciusban változik meg minden XDD márciusban kezdtem ee olvasni a HP-t.. márciusban kezdtem el nézni a DN-t...(okééé ezek tök apróságok meg minden de nekem télleg fontos dolgok etooo ha nem érted mijé az nembaj fő h én értem magan..kicsit XDD) najó... az MCR-t nem márciusban ismertem meg XDDD (vagy de??? O.O ettoo nyár elején XDD huh az nem március ugye.. XD) és... most is meeeennyire de meeennyire meg fog változni minden.. és már el is kezdődöt... ujj... de félek én 12-étől XDDD egy felem alig várja és legszivesebben felgyorsitaná az időt a másik meg átugraná az egészet háhá ha nem érted miket irogatok itt összvissz akk ignoráld lécci..csak szörnyen unatkozok és beszélgetni van kedvem x)))XDD Franchesko meg mindenhova odacsinál >.> még mindig oan beszari m eddig.. és anya kinyitotta az ablakom miko nem vtam otthon és estére megfázott szegénym ˇ-ˇ ott tüsszögött... tök kawaaaiiii vt *-* najó XDDD befejeztem... xDDD xo (jajjdejól nézki eza xo.. mottantól énis használni fogom *-* ienkor tör rám az MCR mánia... bakabakabaka..xd) nyahh!!! xo :3 béke és egyél sok eperlekvárt :3
2010. március 6. 21:16
aww ettől az egy kommenttől most komolyan jobb kedvem lett ^^ mondjuk most már nem vagyok olyan "állapotban"mint amikor ezt a bejegyzést írtam...nem is akarom visszaolvasni inkább >.< összeszedem magam ígérem xD
Ha írsz Emilie-nek legalább fenyegesd meg hogy ha nem jön akkor vége xD Amúgy jó ám az a 30stm album, olyan... érdekes. Nekem olyan megnyugtatónak tűnik. Bár még én is csak pár számot ismerek róla, de sebaj. :D
És legalább már ketten vagyunk akik nem szeretjük a márciust. Nekem is mindig akkor változik meg minden, általában rossz irányba. o.o De csak az elején... az eleje meg már eltelt szerencsére :D
Amúgy nevettem egyet magamban ahogy elképzeltem szegény Franchesko-t tüsszögni... aranyos lehetett xD
akarok ám menni MSN-re, de a hülyéje már két napja nem enged belépni valamiért. x.x De ma már valahogy megpróbálok a lelkére hatni... :D
^^