Going Under

2009. szeptember 16. 21:21 Bejegyezte: gwen
Mindenki összeesküdött ma ellenem...
De még tegnap is. >.<
Sőt. Ebben a kibaszott évben minden és mindenki ellenem van. Erre már akkor rájöttem, amikor az a bizonyos óra elütötte az éjfélt január 1-én. -.-'
2009 a balszerencse éve. Legalábbis nekem. Ezt számtalan indokkal alá tudom támasztani. Csak most nincs kedvem. xD Majd egyszer.

Tegnaap...előtt? Mikor írtam én ide utoljára? Hétfőn asszem. Ja. Akkor tegnap. xD Szóval megint voltam lovagolni. Az jó volt. Rohadtul elfáradtam, Holdas rendesen kifárasztott (de én is őt, haha :D), de jól is jött, mert amúgy is olyan ideges voltam aznap egész nap. Hát... lóháton a maradék idegességem is elpárolog, főleg ha azon a lökött lovon ülök. xD Természetesen megint hozta a formáját, és állandóan kekeckedett. Ügetésnél fogta magát, és majdnem kiment a pályáról, aztán pedig folyton ide-oda akart csálingózni. Imádom. Kész kihívás az a ló. xD Vágtánál is bepróbálkozott, az első pár alkalommal nem is jött össze a dolog, mondjuk ezt még amúgy is gyakorolnom kell... szegény Holdast jól meg kellett hajtani. De ha a legkisebb mozdulatot is elvétem, kirúg. De akkorát...! Basszus, én úgy kifulladtam a végére. xD Ágoston meg ott szekált, hogy alattam az a ló már annyiszor kirúgott, meg franc tudja miket csinált még, hogy nekem már úgysem tud újat mutatni. De komolyan, csak nálam csinálta ezt még nyár előtt. xD Amúgy most jól ment minden, a végén már szépen beugrott vágtába. ^^


Kb ez volt az egyetlen jó dolog az elmúlt két napban... ma mentünk az osztállyal Szombathelyre a Savaria Múzeumba valami jégkorszak kiállításra vagy mi. Na az még nem volt rossz. Az a pasas aki ott beszélt, tisztára úgy nézett ki mint Jon Bon Jovi. Csak épp nem volt szőke, hanem olyan... fekete. xD Amúgy érdekes dolgokat mondott arról, hogy hová tart ma a világ, és ha minden igaz - márpedig minden igaz - pár évtízezred múlva megsülünk. Ójjee. xD
De tényleg nagyon jó fej volt, és minden igaz volt abból, amit mondott. Én azon röhögtem magaman, hogy mennyi döbbent fejet láttam ott, csomóan akkor jöttek rá mekkora szarban vagyunk manapság, és hogy ezt mi okozzuk. -.-' Nem volt semmi, a mondandója közepén a hapsi előszedte a zsebéből az mp3-ját, és azt mondta, "ő képtelen élni zene nélkül, de még ezt sem elemekkel tölti, hanem aksival", szóval még ebben is izé... védi a környezetet vagy mi. xD


Hazafele menet meg a vonaton én szépen elkülönültem a kis zenegépem társaságában, mert egyszerűen kellett. xD Szeretek elkülönülni. Tudom, hogy nem jó dolog, dehát ez van.
Amúgy egész jól összeszoktunk már az osztállyal. ^^

Ki vagyok most akadva. Nem mehetek szüretre. :( Na nem szó szerinti szüretről van szó, csak a kőszegi hacacáréról. Lesz minden baromság, utcabál meg dodgem meg még eljön Mark is koncertet adni! xD csezmeeeg és én nem láthatom és nem kérhetek tőle közös fotót xD Pedig úgy akarnék... dehát pont akkor van az öcsém szülinapja, és mehetek föl Pestre. Na bumm. Ugyan már... ha a Szigetről is lemaradtam, erre miért is mehetnék el? -.-'

Bánatomban most szombaton elmegyek a Lilivel. Már majdnem két hete nem láttam. Megőrülök.
Lesz japán kultúrális nap, biztos megnézzük. ^^ A lektorunk ajánlotta is. xD Ma volt vele angolunk, és fölírta a táblára japánul a nevét. O.o meg azt, hogy Hello Kitty. xD Le akartam másolni, de csak az első jelet sikerült, mert letörölte. Cöh... megsértődtem rá. xD


A Going Under meg most pont illik a hangulatomhoz. Rámtört az Evanescence mánia. Csoda hogy még nem unom ennyi év után... xD

nohát. csessze meg aki mehet a szüretre. xD
rajzolnom kéne, mert megígértem Márknak a szülinapjára... O.o
Semmihez sincs kedvem. ff-t is kéne írnom, de ihletem sincs.
Anya meg már totál ideg, hogy még itt pötyögtetek. Tényleg mennem kéne. xD
legyetek rosszak. muhaha. :D

0 Response to "Going Under"