Ha most valaki kijelentené, hogy fussak két kört a ház körül, olyan slukkot kapna hogy ott marad. xD
Olyan jó volt a lovaglás. ^^ Baromira elfáradtam. Már kezdjük ott, hogy amikor megérkeztem Ágostonékhoz, ő azzal fogadott, hogy lesz egy járásom. Magyarul a lovak ott vannak a legelő legvégében, és nekem odáig le kell battyognom. Dehát nem baaaj... szeretek ott lesétálni. Cirka 5 perc alatt leérek hozzájuk. xD
És megint ugrattam. *.* Rögtön azzal kezdtünk. Kicsit meglepett. Szép nyugisan mentem a bemelegítő köröket, erre Ágoston elkezdi, hogy oké, mehet az ügetés, és két kör után mehetek rá az akadályra. Holdas drága annyira lendületben volt ma, hogy még ügetésben is nemhogy átlépte volna az akadályt, mert elég alacsony, ááh, dehogy, átugrotta egy lendülettel. xD Aranyos volt. Aztán mehettem vágtában iiis. Annyira jó volt. Teljesen föl volt pörögve ez a ló, komolyan. Elég volt csak rágondolnom, már úgy vágtatott, mint a vesztés, és nagy ügyesen sikerült egy olyan éles kanyart bevennie, hogy ismételten elhagytam a fél kengyelemet. XD Nem is jött ki túl jól a lépés, de azért átugrotta. Ehem. Szeret ugrani. Jó nagyokat. Az egyik körben kb kétszer olyan magasra ugrott, mint ahol a rudak vannak, na ott majdnem kiestem a nyeregből, úgy tépett, mintha versenyen lennénk. Ágoston meg csak füttyögött. Beee. xD Aztán később meg nekiállt a pálya szélén almát szedni az ostorral. Folyamatosan azon röhögtem magamban, mit szerencsétlenkedett vele. xD
Egyszer meg majdnem szívrohamot kaptam. Szép nyugisan lépegettünk Holdassal, aztán beleszállhatott valami bogár szegénynek az orrába, és hirtelen nekiállt prüszkölni, de akkorákat, hogy majdnem kiestem a nyeregből ijedtemben. xD
Jó volt. Jövő hét szerdát akarok. Ágoston azt mondta, ezentúl minden alkalommal lesz egy kis ugratás, fokozatosan egyre nehezebbek. *.* Íííí, erre vártam már mióta elkezdtem lovagolni tanulni.
Ma Niki kijelentette, hogy én egy beteg elme vagyok, és már kezd félni tőlem. O.O
Első órán ugyanis nem volt a tanár, és senki nem jött be. Én meg unatkoztam, és nekiálltam rajzolni. Nem t'om, szerintem nem lett beteg... na jó, ha egy normális ember szempontjából nézzük, az volt. xD Igazából csak egy ilyen csaj, vámpírfogakkal, meg ilyen vámpíros ruhában. Semmi extra, de azért egész jó lett. ^^ Niki meg ott leskelődött. Mindig ezt csinálja. Mintha ő nem tudna tök jól rajzolni, csak sose hiszi el, ha mondom neki. >.<
Sokan mondták már, hogy "beteg" vagyok. Szerintem nem is tudnám mivel megcáfolni. *büszke*
Niki, te pedig félj csak nyugodtan. :p
És igeen, emberek, holnap október!!! ^^
Imádom azt a hónapot. Nem azért, mert akkor van a szülinapom... csak az október-november-december-január körüli időszak a kedvencem az évben. Jee, és anya azt mondta, leghamarabb tavasszal költözünk. fuhh. Legalább a kedvenc hónapjaim még békében telnek. xD Tavaszig még van időm...
Bár nem túl sok. :s
Basszus, a költözés gondolatától mindig szar kedvem lesz.
Utálok költözni. Ki szeret? :S
Olyan jó volt a lovaglás. ^^ Baromira elfáradtam. Már kezdjük ott, hogy amikor megérkeztem Ágostonékhoz, ő azzal fogadott, hogy lesz egy járásom. Magyarul a lovak ott vannak a legelő legvégében, és nekem odáig le kell battyognom. Dehát nem baaaj... szeretek ott lesétálni. Cirka 5 perc alatt leérek hozzájuk. xD
És megint ugrattam. *.* Rögtön azzal kezdtünk. Kicsit meglepett. Szép nyugisan mentem a bemelegítő köröket, erre Ágoston elkezdi, hogy oké, mehet az ügetés, és két kör után mehetek rá az akadályra. Holdas drága annyira lendületben volt ma, hogy még ügetésben is nemhogy átlépte volna az akadályt, mert elég alacsony, ááh, dehogy, átugrotta egy lendülettel. xD Aranyos volt. Aztán mehettem vágtában iiis. Annyira jó volt. Teljesen föl volt pörögve ez a ló, komolyan. Elég volt csak rágondolnom, már úgy vágtatott, mint a vesztés, és nagy ügyesen sikerült egy olyan éles kanyart bevennie, hogy ismételten elhagytam a fél kengyelemet. XD Nem is jött ki túl jól a lépés, de azért átugrotta. Ehem. Szeret ugrani. Jó nagyokat. Az egyik körben kb kétszer olyan magasra ugrott, mint ahol a rudak vannak, na ott majdnem kiestem a nyeregből, úgy tépett, mintha versenyen lennénk. Ágoston meg csak füttyögött. Beee. xD Aztán később meg nekiállt a pálya szélén almát szedni az ostorral. Folyamatosan azon röhögtem magamban, mit szerencsétlenkedett vele. xD
Egyszer meg majdnem szívrohamot kaptam. Szép nyugisan lépegettünk Holdassal, aztán beleszállhatott valami bogár szegénynek az orrába, és hirtelen nekiállt prüszkölni, de akkorákat, hogy majdnem kiestem a nyeregből ijedtemben. xD
Jó volt. Jövő hét szerdát akarok. Ágoston azt mondta, ezentúl minden alkalommal lesz egy kis ugratás, fokozatosan egyre nehezebbek. *.* Íííí, erre vártam már mióta elkezdtem lovagolni tanulni.
Ma Niki kijelentette, hogy én egy beteg elme vagyok, és már kezd félni tőlem. O.O
Első órán ugyanis nem volt a tanár, és senki nem jött be. Én meg unatkoztam, és nekiálltam rajzolni. Nem t'om, szerintem nem lett beteg... na jó, ha egy normális ember szempontjából nézzük, az volt. xD Igazából csak egy ilyen csaj, vámpírfogakkal, meg ilyen vámpíros ruhában. Semmi extra, de azért egész jó lett. ^^ Niki meg ott leskelődött. Mindig ezt csinálja. Mintha ő nem tudna tök jól rajzolni, csak sose hiszi el, ha mondom neki. >.<
Sokan mondták már, hogy "beteg" vagyok. Szerintem nem is tudnám mivel megcáfolni. *büszke*
Niki, te pedig félj csak nyugodtan. :p
És igeen, emberek, holnap október!!! ^^
Imádom azt a hónapot. Nem azért, mert akkor van a szülinapom... csak az október-november-december-január körüli időszak a kedvencem az évben. Jee, és anya azt mondta, leghamarabb tavasszal költözünk. fuhh. Legalább a kedvenc hónapjaim még békében telnek. xD Tavaszig még van időm...
Bár nem túl sok. :s
Basszus, a költözés gondolatától mindig szar kedvem lesz.
Utálok költözni. Ki szeret? :S