untitled.

2009. szeptember 26. 23:37 Bejegyezte: gwen
embeer, nem is volt olyan rossz ez a mai nap. xD
Amikor csak tehettem, a tévé előtt ültem... nadehát tehetek én róla, ha otthon Kőszegen csak az a tetves Viva van, itt pedig a létező összes MTV és egyéb itt díszeleg sorban?! xD Néha már az a probléma, hogy nem tudom melyiket nézzem, mert egyszerre két adón is olyan klip megy amit szere...
....
*eltelik 5 perc*
....
... öö, igen, itt vagyok. xD Csak közben leadták az East Jesus Nowhere-t. Van annak klipje?? O.o most vagy le vagyok maradva, vagy egészen új. Biztosan új. Vagyishát... ilyen koncertfelvételszerűség. De miért van az, hogy nekem a létező összes Green Day klipen röhögnöm kell? xD Most is... na jó, mondjuk azért mert ezt először láttam. De komolyan, ha egyszer mindhárman olyan hülyék hogy azt már ki kéne tüntetni.
A végefelé olyan aranyos volt, amikor Billie Joe fölhívta a színpadra azokat a gyerekeket. Aww. Na ja... aranyos... volt az a széép lassú réész, Billie ott pacsizott a kisráccal meg mosolygott, aztán amikor vége volt annak a pár mp-nek, puff, ellökte. Én meg szerintem ilyen "wtf?!" képet vághattam. XD nade... szégyellje el magát. xD
Miért pofázok én ennyit mostanában a Green Day-ről? xD Többet, mint az MCR-ről. Na jó, talán azért, mert most ők jelentkeznek mindenféle szeretnivalóval. A MyChem később fog. höhö. akkor róluk fogok ódákat zengeni. xD
Ma még a zenetévéken is ilyen Green Day-es nap volt. Aszongya... volt a Know Your Enemy, a 21 Guns, volt most este egy top 5, és benne volt a Minority iiis :D:D az a klip annyira poén. xD és... ugye most az előbbi. És ezen kívül egy csomó más jó klip is volt ma, csak úgy kapkodtam a fejem. xD Tiszta szívrohamos lettem, amikor már majdnem a felénél vettem észre, hogy a New Divide megy, mert le volt halkítva. Úgy rohantam oda hogy fölhangosítsam mint akit üldöznek. :p Meg volt még... annyi minden hogy föl se tudnám sorolni. Jaa, volt a 30STM The Kill-je *.* aazzz egy mestermű. az egész.
Volt egy Lostprophets klip is, ami nagyon megtetszett. Vagyis inkább a szám. Már régóta meg akartam hallgatni őket, most a tévé besegített. Tetszenek. ^^ És az énekes tisztára úgy nézki, mint az MSI-s Jimmy. Csak gondolom ő azért... "épelméjűbb". Bár Jimmy-nél nem nehéz épelméjűbbnek lenni. xD

Na de lényeg a lényeg, ma kivételesen tök jól vagyok, viszonylag egyben, csak az idegesít, hogy elfelejtettem elhozni az usb-met és nem tudom feltölteni az It's Not The End of the World-öt a zenélőmre. grr. hülyehülye.

hú... valamit még akartam írni. mindegy. akkor biztos nem lényeges. bár amilyen értelmeket levések én ide általában... xD ezt is most csak azért írtam, mert... mert... nem t'om. csak. jól esik írni. :D

holnap gó hóóm ^^ de előtte megyünk az öcskössel állatkertbe. az volt a szülinapi kívánsága. nem szeretem az állatkerteket. szegény állatok... x.x

na jól van na, tök fölösleges dolgokat írkálok már ide le.
mindjárt 1 óra... nem vagyok álmos basszus. holnap reggel 7-kor Márk betoppan majd a szobába, "iiiilkaaaaa!!", ahogy szokta -.-'. nem baj, ennyit még én is kibírok. Amúgy is, akkor lesz a szülinapja. Vagyis... ja, az már ma van... xD
a franc, hogy elfelejtettem azt a rohadt usb-t... irritál hogy nem hallgathatom ezt a számot holnap a vonaton. De még ma se elalvás előtt. bár könnyen meglehet, hogy előbb elalszom mintsem eldönteném mit hallgassak... volt már ilyen. nem is egyszer. xD
valaki lőjön le. xD
it's not the end of the woooorld... *énekel* ááh, belezúgtam ebbe a bandába.
uh. nem vicceltem az előbb. kell ide valami gyilkolószer. ooh, olyan csini géppisztoly mint amilyen Kirijamának volt a Battle Royale-ban. XD

basszameeg!!!!! *koppan*
a BR-ről jut eszembe... én ma este ff-t akartam írni. úúú... bár még elkezdhetem. de akkor aludni nem sokat fogok. xD nem baj.. jó az állóképességem. asszem. eddig jó volt. XD

oké, oké. kikapcs. game over.

0 Response to "untitled."