blue

2011. március 8. 9:48 Bejegyezte: gwen
Helósziaszevasz mindenkinek aki a suliban rohad xD együttérzek ám. Itthonról. Megyek angolversenyre úgyhogy a ma délelőttöm szabad. :D Harmadik forduló és az egész szóbeli basszus. O.o életemben nem gondoltam volna, hogy továbbjutok, és nagyot hazudnék ha azt mondanám hogy túlzottan örülök neki. Utálok minden szóbeli dolgot.brr. xD
Csak kéne tanulnom is...-.-' tegnap három dogát írtam és egyszer feleltem. Felejthetetlen élmény volt.xD
Az a baj hogy most hirtelen nem tudok mit kezdeni magammal...tegnap az agyamat is szétrajzoltam, még most is csupa kék vagyok...xD írni kéne. Meg tanulni. Holnap két doga megint...holnapután is egy.-.-'
Najó megpróbálok valami életet lehelni magamba.

Úgy örülök amúgy (kicsit sok amúgy-ot szoktam használni..^^), mert még két-három ilyen 'komolyabb' rajzot kell összeszedjek, és kezdhetem föltenni őket deviantartra :D már évezredek óta fönn vagyok, de teljesen üresen xD nem tudom, eddig még nem volt elég önbizalmam hozzá...hát elég ott csak körülnézni...*.* régebbieket meg hááát...xD talán egyszer felteszek. Regisztráltam már új névvel is meg minden, de még nem árulom el. :P
Mobilról írok most, ki akartam csak próbálni az Androidos bloggert. És nem is rossz.
Áh szarul vagyok. Front van vagy mit tudom én.:s olyan szaggatottan működik az agyam.xD és így menjek nekik versenyre délután.xD
Oké, vége, megyek kezdeni valami értelmeset is magammal. :D

xxx
Published with Blogger-droid v1.6.5

0 Response to "blue"