Yaaaaaaaaaaaay looklooklook whatsuup :D:D:D
Uf sajnálom de most magyarul-németül-angolul zubognak a gondolatok a fejemben xDD
Történelmi esemény történt :D fú ez de szarul hangzik xD
Szóval. Hétvégén végre rávettem magamat és leültem. Rajzolni. :D
Jójójó szoktam én rajzolni... de most úgy igazából megmondtam magamnak hogy vagy most kezdem el vagy örökké bánhatom hogy nem használtam ki a lehetőségeimet amíg még van rá lehetőségem. :D
Úristen ez egyre rosszabb. Ahhoz képest hogy ma fél délutánt végigírtam egyre szarabbul fogalmazok. Na mindegy. xD
De a lényeg hogy most elhatároztam hogy sose lesz belőlem semmi ha csak úgy hébehóba csinálom. úgyhogy most írnirajzolniírnirajzolniírnirajzolni fogok döglésig. xD
Amúgy meg úgy örülök, mert hozzám képest rekordidő alatt lettem kész vele *.*
Amúgy Frank volt az áldozat. Keresgettem a telefonomon a képek között amiket tervezek lerajzolni, és ez volt a legegyszerűbb, úgyhogy ráböktem és voilá :D Szeretem azt a képet. Olyan... intense. xDD nem lehet ezt magyarul kifejezni.
És arra is rájöttem, hogy fura, de akármennyi idő telik is el, nem felejtek el rajzolni. Mármint hogy hogyan kell. Fura, az írásnál máshogy van, de a rajzolást valahogy sosem lehet elfelejteni. :D
Úúúú akkora listám van hogy hány embert fogok lerajzolni. De akkora. :D:D
De most perpill írok ma... be akarok fejezni egy egész részt, vagy legalább holnap. fight scene raawr. *.* még ki kell találjam hogy legyen pontosan... az ilyenek mindig spontán jönnek... csak sikerüljöm leizzasztani vele az embereket. xDD
Ilyenkor olyan kiegyensúlyozottnak érzem magam. Ami a mostani körülményeket tekintve nagyon nagyon nagy szó. :D:D
parappappamm I'm lovin' it... :D
ennyi. :D
ohjaj... amúgy róla beszéltem ott lent xD
Ahhoz képest hogy az első ilyen fényképről másolt "emberi" rajzom, szerintem nem is lett olyan rossz. De a hajánál még kell kicsit élesítenem a kontrasztot mert eléggé maszatos... meg még a karján a tetoválásokat meg kell csináljam, mert az eredeti képről az már pont lemaradt... meg a mikrofon is eléggé szerencsétlen lett. meg úgy önmagában a fények se jók, de ez már a mobilom hibája xD jó még van rajta bőven mit javítanom de na :D
kell nekem egy szkenner. így sokkal rosszabbul néz ki mint élőben. ://
Fúte ne tudd meg mennyit szidtam szegény gibsonját. mire azt megrajzoltam. Hát már a fél agyam leszáradt. xDD
wow fel vagyok pörögve xD
Uf sajnálom de most magyarul-németül-angolul zubognak a gondolatok a fejemben xDD
Történelmi esemény történt :D fú ez de szarul hangzik xD
Szóval. Hétvégén végre rávettem magamat és leültem. Rajzolni. :D
Jójójó szoktam én rajzolni... de most úgy igazából megmondtam magamnak hogy vagy most kezdem el vagy örökké bánhatom hogy nem használtam ki a lehetőségeimet amíg még van rá lehetőségem. :D
Úristen ez egyre rosszabb. Ahhoz képest hogy ma fél délutánt végigírtam egyre szarabbul fogalmazok. Na mindegy. xD
De a lényeg hogy most elhatároztam hogy sose lesz belőlem semmi ha csak úgy hébehóba csinálom. úgyhogy most írnirajzolniírnirajzolniírnirajzolni fogok döglésig. xD
Amúgy meg úgy örülök, mert hozzám képest rekordidő alatt lettem kész vele *.*
Amúgy Frank volt az áldozat. Keresgettem a telefonomon a képek között amiket tervezek lerajzolni, és ez volt a legegyszerűbb, úgyhogy ráböktem és voilá :D Szeretem azt a képet. Olyan... intense. xDD nem lehet ezt magyarul kifejezni.
És arra is rájöttem, hogy fura, de akármennyi idő telik is el, nem felejtek el rajzolni. Mármint hogy hogyan kell. Fura, az írásnál máshogy van, de a rajzolást valahogy sosem lehet elfelejteni. :D
Úúúú akkora listám van hogy hány embert fogok lerajzolni. De akkora. :D:D
De most perpill írok ma... be akarok fejezni egy egész részt, vagy legalább holnap. fight scene raawr. *.* még ki kell találjam hogy legyen pontosan... az ilyenek mindig spontán jönnek... csak sikerüljöm leizzasztani vele az embereket. xDD
Ilyenkor olyan kiegyensúlyozottnak érzem magam. Ami a mostani körülményeket tekintve nagyon nagyon nagy szó. :D:D
parappappamm I'm lovin' it... :D
ennyi. :D
ohjaj... amúgy róla beszéltem ott lent xD
Ahhoz képest hogy az első ilyen fényképről másolt "emberi" rajzom, szerintem nem is lett olyan rossz. De a hajánál még kell kicsit élesítenem a kontrasztot mert eléggé maszatos... meg még a karján a tetoválásokat meg kell csináljam, mert az eredeti képről az már pont lemaradt... meg a mikrofon is eléggé szerencsétlen lett. meg úgy önmagában a fények se jók, de ez már a mobilom hibája xD jó még van rajta bőven mit javítanom de na :D
kell nekem egy szkenner. így sokkal rosszabbul néz ki mint élőben. ://
Fúte ne tudd meg mennyit szidtam szegény gibsonját. mire azt megrajzoltam. Hát már a fél agyam leszáradt. xDD
wow fel vagyok pörögve xD
