Planetary (GO!)

2011. március 21. 22:16 Bejegyezte: gwen
HAHAHAHAHA.
Eeeeezt nektek ribancok. :D:D



Én agyok az egyetlen, aki sajnálja a replay gombot? xD Szegény... hányszor megerőszakolhatták már... xD

HAHA. ÉS én ezt látni fogom élőben is. Te meg nem. BEEEEE :P
Azért csak egy megjegyzés..... ezek komolyan visszafele öregszenek? xDD


Olyan aranyosat rajzoltam ma. Remélem akkor is aranyos lesz ha kiszínezem. xD
Úúúú le fogom ezt a négy ribancot is rajzolni. Majd. Egyszer. :D

áháháhá. :D nem tehetek róla az új videók kihozzák belőlem aa... aaaa... öööö... döntse el mindenki mit... xD

parappamm i'm lovin' it.. xDD

kevesebb mint száz nap. *.*

0 Response to "Planetary (GO!)"