HAHAHAHAHA.
Eeeeezt nektek ribancok. :D:D
Én agyok az egyetlen, aki sajnálja a replay gombot? xD Szegény... hányszor megerőszakolhatták már... xD
HAHA. ÉS én ezt látni fogom élőben is. Te meg nem. BEEEEE :P
Azért csak egy megjegyzés..... ezek komolyan visszafele öregszenek? xDD
Olyan aranyosat rajzoltam ma. Remélem akkor is aranyos lesz ha kiszínezem. xD
Úúúú le fogom ezt a négy ribancot is rajzolni. Majd. Egyszer. :D
áháháhá. :D nem tehetek róla az új videók kihozzák belőlem aa... aaaa... öööö... döntse el mindenki mit... xD
parappamm i'm lovin' it.. xDD
kevesebb mint száz nap. *.*
Eeeeezt nektek ribancok. :D:D
Én agyok az egyetlen, aki sajnálja a replay gombot? xD Szegény... hányszor megerőszakolhatták már... xD
HAHA. ÉS én ezt látni fogom élőben is. Te meg nem. BEEEEE :P
Azért csak egy megjegyzés..... ezek komolyan visszafele öregszenek? xDD
Olyan aranyosat rajzoltam ma. Remélem akkor is aranyos lesz ha kiszínezem. xD
Úúúú le fogom ezt a négy ribancot is rajzolni. Majd. Egyszer. :D
áháháhá. :D nem tehetek róla az új videók kihozzák belőlem aa... aaaa... öööö... döntse el mindenki mit... xD
parappamm i'm lovin' it.. xDD
kevesebb mint száz nap. *.*