Megvan a Rekviem egy álomért. Mármint a könyv.
Nyílt egy Alexandra végre itt Kőszegen is, és ember, beléptem és ilyen spontán eksztázisba estem. Azt hittem valami sarki is doboz lesz az egész bolt, erre pesten látsz ekkorát. xD
Első dolgom volt megvenni ezt. :D :D
Muszáj elolvasnod. Ha nem leszel rosszul pár narkós jelenettől, elég naturalisztikusan leírva, akkor imádni fogod. Ha meg nem imádod, akkor csak azért, mert túl szókimondó az érzékeny lelkednek.
De úristen. *.*
Jó, én alapból mindig is a közönséges fogalmazásmód ellen voltam, de ez nem az, amit közönségesnek nevezel. Káromkodnak mint az állat, még csak véletlenül sem próbál finomítani a khm jelenetek leírásánál, pontvessző nélkül mennek a szinte már öt-tízsoros mondatok, és egyszerűen nem tudod abbahagyni, mert nincs megállás benne. Nincs hol abbahagyd. Talán ezzel akarja érzékeltetni ennek az egész narkós világnak a működését, azt hiszed, hogy bármikor abbahagyhatnád, ha akarnád, de egyszerűen nem tudod, mert nem lehet abbahagyni. Olyan, mint egy áradat az egész, elkezded, és ural, és nem tudsz megállni, szinte levegőt se tudsz venni a szavak között, úgy özönlik az egész, és mégis ott van az egész kép és cselekmény előtted, a maga realitásával és döbbenetességével együtt, és mire a végére érsz, teljesen kiürülsz. Mármint jelképesen. A végén csak az egész romhalmazt látod, és mégis annyira megfog, hogy szerintem most még napokig úgy fogom érezni magam mint egy narkós, de hell yeah imádom. xD
Általában ez van. Ha valami nagyon hatásosat olvasok, általában rám ragad a hangulatvilága és még a szóhasználata is. Az a ff, a mockingbird után is napokig egy pszichopata sorozatgyilkosnak éreztem magam.
És úgy meg vagyok most ihletve mint az állat. :D
Ember. Olvasd el. Én mondom. Tripla tizennyolcas karika, de ne érdekeljen. Csak legyen erős az idegzeted hozzá. Ez az egész tényleg az emberi létnek a legmocskosabb zuga, ahová már nem is magadtól süllyedsz, hanem a saját beteges szükségleteidtől. Jó, lehet valaki számára ez döbbenetes és "úristen én sokkot kaptam". Vagyis valószínű. Nekem inkább érdekes. Csak azt sajnálom, hogy ilyen rövid a könyv.
Meg az egész egyszerűen döbbenetes, hogy milyen vak és milyen könnyen vezethető az ember. Főleg ha egy kicsit rögeszmés.
Még szerencse, hogy anya beérte a "ööööö kicsit ilyen alvilági témájú" jellemzésemmel, amikor rákérdezett, hogy miről szól. xD De a Battle Royale után... ugyan...
Jó. Ez azért egészen más.
Amúgy még van vagy 40 oldalam, de azt már fél óra alatt elolvasom holnap a vonaton. Tartogatni akarom. Annyira jó. *.*
Kell a francnak a sok romantikus nyálkönyv, aminek semmi hatása nincs rád, azzal a kivétellel hogy csak nézel ki az ablakon és ábrándozol és milyen szép és idillikus és romantikus az egész közben meg kibaszottul nem mert az egész világ egy kibaszott mocskos mészárlás ahogy van, és pont mi tesszük ezzé. És sokan egyszerűen nem vesznek tudomást róla, hogy nem csak a fény és csillogás létezik.
Na ne értsetek félre, nem vagyok én a romantika ellen. Ebben sokkal jobban le van írva az egész szerelmi-lélektársi dolog, mert ez az egyetlen, ami kicsit kiutat talál neked ebből a mészárlásból. Ott is ez van leírva. Aztán természetesen mindent szétszakít a drog, mert... ez a dolga.
Ó gyerekek. Remekmű. xD
Nem vagyok én pesszimista. Sem depressziós. Csak sajnos(?) reálisan látom a dolgokat. Nekem az alvilág sokkal izgalmasabb meg érdekesebb, mert az egész egy rohadt mocsok ahogy van és undorító és döbbenetes és mégis reális az egész, mert létezik.
Itt nem arról van szó, hogy nem imádok egy Harry Pottert elolvasni, amiből egy szó sem valóságos. Imádom. Meg nem vagyok én földhözragadt. Cseppet sem. Ki ne álmodozna.
De az ilyeneket, amik tényleg megtörténnek. *.* aww. Minél durvább és minél nagyobb hatással van rám, annál jobban imádom. Lehet hogy egy beteg állat vagyok de hé, kit érdekel. xD
Na egy Twilight-osnak a kezébe nyomnám a rekviemet. És lekameráznám az arcát, miközben olvassa. xD Akinek nem inge, ne vegye magára, tudjátok. Semmi bajom velük. Sem a Twilight-tal.Oké, hogy nem szeretem, de azért olyan ovisba nem megyek, hogy állandóan azt hangoztassam hogy milyen szar etc. Mert az már túlzás. Nincs olyan, hogy szar. Amúgy meg az írónő tud valamit, írás szempontjából. Csak... nem egy olyan mű, ami nemzedékeket mozgatna meg. Ennyi. De azért még szerethetik. Pár év múlva úgyis elfelejtődik az egész.
Csak úgy szerettem volna összehasonlítani. xD
Meg fogom venni a Heroinnaplókat is... de azt aztán tényleg el kell majd rejtsem anya elől. xD
Imádom az Alexandrát. a legjobb könyvesbolt az egész világon. xD Ezentúl mindig oda fogok járni. ^^
Rekviemet akarok nézni...a filmet... de már késő van hogy rákeresgéljek...
Az tuti, hogy egész máshogy néztem Jared Leto-ra mikor láttam Szigeten. Előtte láttam a filmet. Brutális.
Pont most láttam a 30STM klipjét is a Hurricane-hoz... kábé minden második jelenetről a könyv jutott eszembe... xD
Jó a klip amúgy. Az egy dolog, hogy még egy árva szót nem értek belőle, de ez lényegtelen. xD De tényleg. Olyan művészi az egész. Meg aztán, ez is a new york-i alvilág. Legalábbis részletekben. De imádom, hogy olyan mint egy film. :D
Nézzétek meg mert ez is döbbenetes valahol. Vagy lehet csak nekem... lehet túlzottan is a fejembe szállt az a könyv... de én élvezem.. xD
Azért látszik, hogy Jared színész. De úristen amikor leesett arról az épületről és úgy reccs akkor komolyan hallottam ahogy összetörnek a csontjai xDD Hát ő tudja. Úgy látom szívós. Perverz dög. Nézzétek csak meg milyen képnél állította meg. xDD
NYUSZIIIIIIK xDDD
01:48 awwwwww *.*
Na hát üdv a skizó énemben. :D
Oké, úgy látom kicsit későre jár. Nem vagyok álmos. Sosem vagyok az. Csak nappal. xDD
Oké, ennyi volt.
Függöny.
Egyszer az MCR is csinálhatna egy ilyen klipet. Jó, nem pont ilyet, hanem csak olyan értelemben, hogy mintha egy komplett film lenne. Mint a 30stm The Kill-je, ilyesmi. Imádnám. :D
Basszátokmeg Na Na Na megy az MTV-n, már a felénél tart és én észre se vettem xD
LÁTNI FOGOM A MY CHEMICAL KIBASZOTT ROMANCE-T ÉLŐBEN. Csak hogy tudd.
Nyílt egy Alexandra végre itt Kőszegen is, és ember, beléptem és ilyen spontán eksztázisba estem. Azt hittem valami sarki is doboz lesz az egész bolt, erre pesten látsz ekkorát. xD
Első dolgom volt megvenni ezt. :D :D
Muszáj elolvasnod. Ha nem leszel rosszul pár narkós jelenettől, elég naturalisztikusan leírva, akkor imádni fogod. Ha meg nem imádod, akkor csak azért, mert túl szókimondó az érzékeny lelkednek.
De úristen. *.*
Jó, én alapból mindig is a közönséges fogalmazásmód ellen voltam, de ez nem az, amit közönségesnek nevezel. Káromkodnak mint az állat, még csak véletlenül sem próbál finomítani a khm jelenetek leírásánál, pontvessző nélkül mennek a szinte már öt-tízsoros mondatok, és egyszerűen nem tudod abbahagyni, mert nincs megállás benne. Nincs hol abbahagyd. Talán ezzel akarja érzékeltetni ennek az egész narkós világnak a működését, azt hiszed, hogy bármikor abbahagyhatnád, ha akarnád, de egyszerűen nem tudod, mert nem lehet abbahagyni. Olyan, mint egy áradat az egész, elkezded, és ural, és nem tudsz megállni, szinte levegőt se tudsz venni a szavak között, úgy özönlik az egész, és mégis ott van az egész kép és cselekmény előtted, a maga realitásával és döbbenetességével együtt, és mire a végére érsz, teljesen kiürülsz. Mármint jelképesen. A végén csak az egész romhalmazt látod, és mégis annyira megfog, hogy szerintem most még napokig úgy fogom érezni magam mint egy narkós, de hell yeah imádom. xD
Általában ez van. Ha valami nagyon hatásosat olvasok, általában rám ragad a hangulatvilága és még a szóhasználata is. Az a ff, a mockingbird után is napokig egy pszichopata sorozatgyilkosnak éreztem magam.
És úgy meg vagyok most ihletve mint az állat. :D
Ember. Olvasd el. Én mondom. Tripla tizennyolcas karika, de ne érdekeljen. Csak legyen erős az idegzeted hozzá. Ez az egész tényleg az emberi létnek a legmocskosabb zuga, ahová már nem is magadtól süllyedsz, hanem a saját beteges szükségleteidtől. Jó, lehet valaki számára ez döbbenetes és "úristen én sokkot kaptam". Vagyis valószínű. Nekem inkább érdekes. Csak azt sajnálom, hogy ilyen rövid a könyv.
Meg az egész egyszerűen döbbenetes, hogy milyen vak és milyen könnyen vezethető az ember. Főleg ha egy kicsit rögeszmés.
Még szerencse, hogy anya beérte a "ööööö kicsit ilyen alvilági témájú" jellemzésemmel, amikor rákérdezett, hogy miről szól. xD De a Battle Royale után... ugyan...
Jó. Ez azért egészen más.
Amúgy még van vagy 40 oldalam, de azt már fél óra alatt elolvasom holnap a vonaton. Tartogatni akarom. Annyira jó. *.*
Kell a francnak a sok romantikus nyálkönyv, aminek semmi hatása nincs rád, azzal a kivétellel hogy csak nézel ki az ablakon és ábrándozol és milyen szép és idillikus és romantikus az egész közben meg kibaszottul nem mert az egész világ egy kibaszott mocskos mészárlás ahogy van, és pont mi tesszük ezzé. És sokan egyszerűen nem vesznek tudomást róla, hogy nem csak a fény és csillogás létezik.
Na ne értsetek félre, nem vagyok én a romantika ellen. Ebben sokkal jobban le van írva az egész szerelmi-lélektársi dolog, mert ez az egyetlen, ami kicsit kiutat talál neked ebből a mészárlásból. Ott is ez van leírva. Aztán természetesen mindent szétszakít a drog, mert... ez a dolga.
Ó gyerekek. Remekmű. xD
Nem vagyok én pesszimista. Sem depressziós. Csak sajnos(?) reálisan látom a dolgokat. Nekem az alvilág sokkal izgalmasabb meg érdekesebb, mert az egész egy rohadt mocsok ahogy van és undorító és döbbenetes és mégis reális az egész, mert létezik.
Itt nem arról van szó, hogy nem imádok egy Harry Pottert elolvasni, amiből egy szó sem valóságos. Imádom. Meg nem vagyok én földhözragadt. Cseppet sem. Ki ne álmodozna.
De az ilyeneket, amik tényleg megtörténnek. *.* aww. Minél durvább és minél nagyobb hatással van rám, annál jobban imádom. Lehet hogy egy beteg állat vagyok de hé, kit érdekel. xD
Na egy Twilight-osnak a kezébe nyomnám a rekviemet. És lekameráznám az arcát, miközben olvassa. xD Akinek nem inge, ne vegye magára, tudjátok. Semmi bajom velük. Sem a Twilight-tal.Oké, hogy nem szeretem, de azért olyan ovisba nem megyek, hogy állandóan azt hangoztassam hogy milyen szar etc. Mert az már túlzás. Nincs olyan, hogy szar. Amúgy meg az írónő tud valamit, írás szempontjából. Csak... nem egy olyan mű, ami nemzedékeket mozgatna meg. Ennyi. De azért még szerethetik. Pár év múlva úgyis elfelejtődik az egész.
Csak úgy szerettem volna összehasonlítani. xD
Meg fogom venni a Heroinnaplókat is... de azt aztán tényleg el kell majd rejtsem anya elől. xD
Imádom az Alexandrát. a legjobb könyvesbolt az egész világon. xD Ezentúl mindig oda fogok járni. ^^
Rekviemet akarok nézni...a filmet... de már késő van hogy rákeresgéljek...
Az tuti, hogy egész máshogy néztem Jared Leto-ra mikor láttam Szigeten. Előtte láttam a filmet. Brutális.
Pont most láttam a 30STM klipjét is a Hurricane-hoz... kábé minden második jelenetről a könyv jutott eszembe... xD
Jó a klip amúgy. Az egy dolog, hogy még egy árva szót nem értek belőle, de ez lényegtelen. xD De tényleg. Olyan művészi az egész. Meg aztán, ez is a new york-i alvilág. Legalábbis részletekben. De imádom, hogy olyan mint egy film. :D
Nézzétek meg mert ez is döbbenetes valahol. Vagy lehet csak nekem... lehet túlzottan is a fejembe szállt az a könyv... de én élvezem.. xD
Azért látszik, hogy Jared színész. De úristen amikor leesett arról az épületről és úgy reccs akkor komolyan hallottam ahogy összetörnek a csontjai xDD Hát ő tudja. Úgy látom szívós. Perverz dög. Nézzétek csak meg milyen képnél állította meg. xDD
NYUSZIIIIIIK xDDD
01:48 awwwwww *.*
Na hát üdv a skizó énemben. :D
Oké, úgy látom kicsit későre jár. Nem vagyok álmos. Sosem vagyok az. Csak nappal. xDD
Oké, ennyi volt.
Függöny.
Egyszer az MCR is csinálhatna egy ilyen klipet. Jó, nem pont ilyet, hanem csak olyan értelemben, hogy mintha egy komplett film lenne. Mint a 30stm The Kill-je, ilyesmi. Imádnám. :D
Basszátokmeg Na Na Na megy az MTV-n, már a felénél tart és én észre se vettem xD
LÁTNI FOGOM A MY CHEMICAL KIBASZOTT ROMANCE-T ÉLŐBEN. Csak hogy tudd.
2011. március 15. 21:12
pedig az oan jó vattacukornak nézni a világot xDDDD
am... most jöttem haza pestről lol csak úgy mondom :D
és vattacukrot ettem... 1 ÉV UTÁN!!!! WÁÁÁÁÁ!!!!! *vattacukor-megszállott* jaa az is egy drog... egyszer szerelmes leszek de a vattacukor szétválaszt minket =.= jajnee... :DD
bocs most egy kicsit hiperaktív vagyok xDDDD
2011. március 16. 20:47
jé nem mondod hogy te is pesten voltál :D :D egy városban voltunk hé xD nagyot néztem volna ha egyszer csak összefutunk... xD
De rég ettem vattacukrot *.* áh most irigyellek. :D
uh te... ezt a könyvet én kötelező olvasmánnyá tenném.. ha tehetném... de nem tehetem mert öööö.. megsértené egyesek lelki békéjét xDD
2011. március 19. 0:22
ja..pl az enyémet =.= épp ma néztünk suliban egy ilyen drogos dokumentum filmet ...hát öö egy ien cseh film egy csajról =.= irtó brutál volt mert csak az igazságot mutatta semmi nem volt átcsinálva naa érted xDD mien traumáim lesznek xDD